Menu
Menu

60" Samsung UE60F6300

60

60" Samsung UE60F6300

Kód výrobku: UE60F6300

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3

Špičkový LED televízor Samsung UE60F6300 s uhlopriečkou 60 "predstavuje naozaj veľkolepý vstup do sveta domácej zábavy. Obrie obrazovka s Full HD rozlíšením 1920x1080 obrazových bodov je podsvietená LED panelom, ktorý sa v nemalej miere podieľa na obrazovej kvalite aj rozmeroch a elegantným vzhľadu televízora. Služba Smart TV, Prostredníctvom ktorej môžete televíziu obohatiť o široké množstvo aplikácií, Pohodlne prezerať svoje fotografie a videozáznamy, surfovať internetom cez webový prehliadač alebo sa pripojiť na sociálne siete, premení vás obývačka vo všestranné multimediálne centrum. Dvojjadrový procesor sa postará o svižný chod všetkých funkcií televízora za každej situácie.

 

Technológia200Clear Motion Rate od spoločnosti Samsung vytvára ostrý pohybujúci sa obraz vďaka kombinácii troch faktorov: čipovej sady, paneli televízora a podsvietenia. O kvalitný zvuk sa postará dvojica stereo reproduktorov s celkovým výkonom 20 W, ktoré dokážu ešte viac podporiť atmosféru a zážitok nielen zo sledovania veľkofilmov. Sprostredkujú kvalitný priestorový Dolby Digital sound. O príjem pozemného aj káblového televízneho vysielania sa stará DVB-T/C tuner, opomenutý nebol ani tuner analógový.

S funkciou AllShare Play môžete streamovať filmy, fotografie a hudbu z akýchkoľvek zariadení v blízkom okolí televízora, vrátane počítačov. Technológie a podpora ukladania dát na webe spoločne prinášajú ešte väčšiu slobodu a mobilitu, pretože vám umožňujú získať prístup k vášmu multimediálnemu obsahu a zdieľať ho, bez ohľadu na to, či ste pred televízorom doma, alebo sedíte u kamaráta na gauči. UE60F6300 má integrovaný vlastný bezdrôtový Wi-Fi prijímač/vysielač.

Služba S Recommendation vám na základe znalostí vašich preferencií a zvyklostí pri sledovaní televízie intuitívne odporučí obsah a relácie, ktoré máte najradšej. Nebudete už musieť strácať čas prehľadávaním televízneho programu. FunkcieSmart Hubsa postará o prepojenie s vašimi priateľmi na sociálnych sieťach a vy budete môcť sledovať ich obľúbené videoklipy alebo prezerať fotogalérie. Môžete dokonca pristupovať k fotografiám, videám a klipom na všetkých kompatibilných zariadeniach, ako je počítač alebo fotoaparát. Na bočnom paneli sú umiestnené porty HDMI a USB, vďaka ktorým môžete k televízii pripojiť váš notebook alebo na nej sledovať filmy z externého disku.

 
60
60
60
60