60" Samsung UE60F6100

60

60" Samsung UE60F6100

Kód výrobku: UE60F6100

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

LED televízor Samsung vytvára v oblasti domácej zábavy úplne nový a pohlcujúci zážitok zo sledovania. Vďaka najnovšie 3D obrazovej technológii sa pri sledovaní televízie úplne ponoríte do nového sveta. Keď zbadáte bohatý a živý obraz v rozlíšení Full HD, vaše obľúbené televízne programy a filmy už nikdy nebudú rovnaké. Športový režim vám umožňuje využívať fantastické funkcie, ktoré je možné aktivovať všetky naraz pomocou skratky. Vylepšite obraz a zvuk k svojmu úžitku a sledujte každý zásah a gól s dokonale čistým obrazom. Kvalita zvuku sa postará o to, že atmosféra vo vašej obývacej izbe bude rovnako elektrizujúca ako na štadióne.

Teraz si môžete vychutnávať ešte realistickejšiu domácu zábavu než kedykoľvek predtým. Pomocou funkcie Clean Viewzažijete na svojom televízore krištáľovo čisté relácie. Technológia automatického odstránenia šumu (Clean View) odstráni digitálny a analógový šum, Ktorý je vidieť na obrazovke a kazia výsledný dojenie. Filter analógového šumu vylepší kvalitu obrazu zo vzdušných i káblových zdrojov. Naviac technológia Wide Color Enhancer Plus využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu, Kde odhalia aj skryté detaily.

Vďaka funkcii ConnectShare Moviestačí jednoducho pripojiť k televízoru pamäťové zariadenie alebo pevný disk USB a môžete si okamžite začať vychutnávať filmy, fotografie alebo hudbu. Na televízore teraz môžete sledovať najrôznejšie obsah v pohodlí svojej obývačky. Samozrejmosťou je SCART konektor, 2x HDMI, S-video vstup, komponentný a kompozitný vstup. Pripojíte nielen prehrávača Blu-ray alebo DVD, ale aj váš počítač a mnoho ďalších zariadení. Pre maximálne pohodlie je možné všetky funkcie ovládať priloženým diaľkovým ovládačom.

60
60
60