Menu
Menu

55" LG 55LA620S

55

55" LG 55LA620S

Kód výrobku: 55LA620S

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3

Smart TV LG 55LA620S je 3D televízor s technológiou LG Cinema 3D a uhlopriečkou 55 ", ktorý určite splní Vaše očakávania. Oplýva modernou obrazovou technológiou LG, ktorá je zárukou výnimočnej kvality obrazu s vysokou vernosťou farieb a hlbším kontrastom vrátane konverzie z 2D na 3D, ktorá Vám umožní sledovať bežné televízne vysielanie v 3D priestorovom obraze. Príjemným prekvapením pre Vaše deti bude taktiež funkcia Dual Play umožňujúca hranie hier vo dvojici bez rozdelenia obrazovky televízie. Tento model Cinema 3D LED TV poskytuje okrem zníženia spotreby energie aj rôzne možností konektivity, disponuje integrovanými DVB-T/C/S2 tunermia technológiou Smart Energy Saving.

3D Smart TV LG 55LA620S

Herný svet

3D Smart TV LG 55LA620S

Vyskúšajte revolučné spojenie televízora a hernej konzoly! LG Smart TV Game World prináša ohromné množstvo zábavy a radosti s množstvom hier na stiahnutie. Užívajte si neobmedzené možnosti hrania vďaka patentovanému ovládaniu LG Magic Remote, ktoré funguje podobne ako konzolový ovládač.

 Pohodlné 3D okuliare

Bavte sa pri sledovaní 3D filmov s tými najpohodlnejšími 3D okuliarmi. CINEMA 3D okuliare sú ľahkéobraz s nimi neblikáneobsahujú batérie, sú bezporuchovéúsporné a zaisťujú vysoké pohodlie pri sledovaní filmov. Máte dioptrické okuliare? Aj pre vás máme riešenie. LG vám ponúka možnosť použitia klipsu, s ktorým uvidíte 3D obraz bez akýchkoľvek problémov. Končí tým problém nasadenia ďalších okuliarí na vaše dioptrické okuliare. 

Skutočne jedinečný televízor Cinema 3D Smart TV LG 60LA620S vám vyplní voľný čas zábavou. 

Smart TV

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a TV programov vás udržuje v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi sa môžete pripojiť na internet bezdrôtovo alebo použiť kábel pre pripojenie ku klasickému ethernetu. Medzi Smart aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najviac populárne patria aplikácie zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

3D Smart TV LG 55LA620S

 Smart Share

So Smart Share dáva LG inováciám iný rozmer, prostredníctvom tejto funkcie môžete priamo na vašom televízore zdieľať obsah vašich digitálnych zariadení. Zdieľanie môže prebiehať káblovo alebo bezdrôtovo cez Wi-Fi

 Pasívna 3D technológia

Pasívna 3D technológia je šetrná k vašim očiam, pretože z obrazu odstraňuje nepríjemné blikanie. Jednotlivé riadky sú polarizované, pre sledovanie 3D obrazu tak stačí len nasadiť 3D pasívne okuliare. Na rozdiel od aktívnych 3D okuliarí sú ľahšie, lacnejšie, nepotrebujú žiadne dobíjanie a majú vysokú priepustnosť svetla. Pasívne 3D sa používa aj v kinách IMAX.

 Konverzia z 2D do 3D

Televízor dokáže obyčajné 2D vysielanie konvertovať do 3D, aby ste neboli obmedzeni len ponukou 3D filmov. Takto zmenený obraz nie je síce taký dokonalý ako ten, ktorý je natočený v 3D, ale aj tak si môžete užiť množstvo zábavy. Pokiaľ vás 3D prestane baviť, môžete jednoducho zložiť 3D okuliare a vychutnať si film v klasickom 2D obraze.

3D Smart TV LG 55LA620S

Dual Play

Funkcia Dual Play predstavuje nadstavbu technológie obrazu 3D, ktorá umožňuje hrať počítačové hry vo dvojici na jednej obrazovke. Každý hráč vidí hru len zo svojho pohľadu cez celú obrazovku v 2D.

 Cinema screen design

Dobre viete, že najviac si priestorový obraz vychutnáte v kine, kde ho sledujete na veľkom plátne bez rámu a bez prekážok. Tento televízor prináša rovnaký divácky zážitok, je navrhnutý s jednoduchou inšpiráciou a najmodernejšími technológiami.

 Dynamic Motion Clarity Index

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu MCI súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény odteraz s oslnivými detailmi.

3D Smart TV LG 55LA620S

Magic Remote – diaľkový ovládač

Diaľkový ovládač zaisťuje vaše spojenie s obsahom na obrazovke televízora prostredníctvom jednoduchých gest a rýchlych kliknutíMagic Remote je univerzálny diaľkový ovládač, s ktorým môžete ovládať aj iné zariadenia, ako je STB (set-top-box), DVD a Blu-Ray prehrávač alebo domáce kino (nutné dokúpiť - nie je súčasťou balenia). K dispozícii máte 4 režimy diaľkového ovládania:

  •           Kurzor – stačí ukázať a kliknúť
  •           Gesto – jednoduchým gestom zadávate komplexné príkazy
  •           Koliečko – posúvate kurzor v ponuke hore a dole ako s myšou
  •           Hlas – ovládanie TV pomocou hlasových povelov

 Wireless Display (Wi-Di)

Technológia Intel Wi-Di (bezdrôtový prenos obrazu) umožňuje ľahké a rýchle prepojenie televízorov a laptopov bez nutnosti káblov alebo internetového pripojenia.

Miracast

Funkcia Miracast umožňuje rýchlo a jednoducho bezdrôtovo prepojovať televízory, múdre telefóny a tablety, takže môžete pohodlne prenášať a zdieľať digitálny obsah priamo na televíznej obrazovke.

 Mobile High-Definition Link

3D Smart TV LG 55LA620S

Prepojte zariadenia pomocou MHL kábla a sledujte HD obsah zo svojho telefónu na veľkej televíznej obrazovke. Na ovládanie môžete použiť televízny diaľkový ovládač Magic Remote (ovládač nie je súčasťou balenia). Mobilný telefón je počas pripojenia nabíjaný.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD. 

 

Ovladač Magic Remote není součástí balení, lze samostatně dokoupit.
 

55
55
55
55
55