50" Samsung UE50F5000

50

50" Samsung UE50F5000

Kód výrobku: UE50F5000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Špičkový obraz si teraz všimnete na 50-palcovom televízore Samsung UE50F5000, na ktorom je vynikajúce Full HD rozlíšenie tým najmenším prekvapením. Nová funkcia „Clear Motion Rate" zdokonalí obraz. Vysoký dynamický kontrast, skvelá svietivosť a rad nastaviteľných režimov - to všetko len pre váš maximálny komfort. Televízor prijíma pozemné a káblové vysielanie, disponuje analógovým i digitálnym tunerom a môže sa pýšiť energetickou triedou A+, takže je veľmi úsporný a ekologicky šetrný. So širokou možnosťou pripojenia, kde chýbs už len sieťová konektivita, vám televízor Samsung UE50F5000 dopraje luxus, ktorý si nemôže dovoliť každý.

Samsung One Design je unikátnou kombináciou ultratenkého rámčeka a zaoblených hrán pre čo najintenzívnejší pôžitok zo sledovaného obsahu. Vďaka tomuto jedinečnému dizajnu televízia maximalizuje vaše zážitky zo sledovania a zároveň skvelo zapadne do moderných interiérov.

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo sa pohybujúcich objektov pri sledovaní športu, akčných filmov alebo aj pri hraní hier. Nová dômyselná meriaca technológia pre čistotu pohybu „Clear Motion Rate" súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panelu, rýchlosť obrazového procesoru a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény prichádzajú teraz s oslnivými detailami.

Zažite na svojom televízore krišťáľovo čisté programy pomocou funkcie „Clean View". Technológia automatického odstránenia šumu odstráni digitálny a analógový šum, ktorý vidieť na obrazovke. Filter analógového šumu vylepší kvalitu obrazu odstránením vizuálneho šumu zo vzdušných i káblových zdrojov. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a sledujte televíziu s najvyššou čistotou obrazu.

Díky technologii Wide Color Enhancer Plus nabízí televizor opravdu věrné a čisté barvy a vysoký kontrast, využívá pokročilý algoritmus na zvýšení kvality obrazu a odhalí i skryté detaily. Tato technologie oživuje barvy a vdechne i starým filmům nový vzhled.

50
50
50
50
50
50