Menu
Menu

46" Samsung UE46F6340

46

46" Samsung UE46F6340

Kód výrobku: UE46F6340

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3

Perfektný zážitok zo sledovania filmov, seriálov či športových stretnutí vás čaká so smart LED televíziou Samsung UE46F63403D. Na prvý pohľad vás očarí veľká obrazovka s 40" uhlopriečkou a Full HD rozlíšením. Nezabudniteľné zážitky vám prinesie taktiež aktívna 3D technológia, s ktorou pocítite novú dimenziu televíznej zábavy, a tiež konverzia bežného obrazu do 3D. Môžete si teda užiť priestorový obraz aj pri filmoch, ktoré neboli primárne natočené pre tretí rozmer. Úplným štandardom je taktiež celý rad technológií vylepšenia obrazu, ako sú Clean View a Clear Motion Rate. To vám zaručí perfektné farby a plynulé pohyby, aké ste ešte nevideli. Skvelý obraz dopĺňa výkonný zvuk zaistený dvomi reproduktormi s podporou najnovších zvukových kodekov.

Vďaka podpore Smart TV si môžete na televízore Samsung UE46F63403D užiť aj surfovanie na internete či stovky aplikácií pre vašu lepšiu informovanosť a bohatšiu zábavu. Môžete taktiež nahrávať obľúbené programy na USB externý disk či nechať svoju televíziu komunikovať s mobilným telefónom. Káblové a pozemné vysielanie si môžete vychutnať bez ďalších doplnkov, pretože televízor disponuje DVB-T a DVB-C tunerom. Nechýba SCART, HDMI, komponentné video a výstup digitálneho zvuku. Skvelú výbavu dopĺňa RF port, slot CI+ pre mnohé vylepšenia a taktiež ethernetový konektor. Navyše v balení nájdete dvojicu 3D okuliarov, takže nebudete musieť dokupovať vôbec nič.

One Design

Samsung One Design je unikátnou kombináciou ultratenkého rámčeka a zaoblených hrán pre čo najintenzívnejší pôžitok zo sledovaného obsahu. Vďaka tomuto jedinečnému designu televízia maximalizuje vaše zážitky zo sledovania a zároveň skvele zapadne do moderných interiérov.

Aktívna 3D technológia

Vylepšite svoj zážitok zo sledovania 3D televízie na maximum a doslova sa ponorte do deja. Aktívne 3D funguje tak, že sa na obrazovke rýchlo striedajú snímky pre ľavé a pravé oko. Vďaka 3D aktívnym okuliarom, ktoré snímky filtrujú a vzniká tak stereoskopický dojem priestorového obrazu, si užijete obraz v maximálnej kvalite.

Konverzia z 2D do 3D

Televízor dokáže obyčajné 2D vysielanie konvertovať do 3D, aby ste neboli obmedzení len ponukou 3D filmov. Takto zmenený obraz nie je taký dokonalý ako ten, ktorý je natočený v 3D, ale aj tak si môžete užiť veľa zábavy. Pokiaľ vás 3D prestane baviť, môžete jednoducho zložiť 3D okuliare a vychutnať si film v klasickom 2D obraze.

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a TV programov vás udržiava v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanej Wi-Fi sa môžete pripojiť na internet bezdrôtovo alebo použiť kábel pre pripojenie na klasický ethernet.  Medzi inteligentné aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najviac populárne patria aplikácie zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

Pomocou služby AllShare môžete bezproblémovo, ľahko a vďaka vstavanej Wi-Fi aj bezdrôtovo prepojiť všetky kompatibilné digitálne zariadenia. Získate tak jednoduchý prístup k uloženej hudbe, filmom alebo fotografiám na vašich inteligentných zariadeniach. Aplikáciu AllShare PC si jednoducho stiahnete do svojho počítača a povolíte prístup vašej Smart TV.

Clear Motion Rate

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu Clear Motion Rate súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesoru a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

Clean View

 

Zažite na svojom televízore krištálovo čisté programy pomocou funkcie Clean View. Technológia automatického odstránenia šumu odstráni digitálny a analógový šum, ktorý je vidieť na obrazovke. Filter analógového šumu vylepší kvalitu obrazu odstránením vizuálneho šumu zo vzdušných a káblových zdrojov. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a sledujte televíziu s najvyššou čistotou obrazu.

Wide Color Enhancer Plus

Vďaka technológii Wide Color Enhancer Plus ponúka televízor skutočne verné a čisté farby a vysoký kontrast, využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu a odhalí aj skryté detaily. Táto technológia oživuje farby a vdýchne aj starým filmom nový vzhľad.

ConnectShare Movie

S funkciou ConnectShare Movie si prehráte multimediálny obsah z flash diskov, pripojíte si priamo k televízoru fotoaparát alebo digitálnu kameru a budete mať taktiež prístup k súborom uloženým na počítači. Sledujte všetko z pohodlia vášho kresla v obývačke.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD.

46
46
46
46