46" Samsung UE46EH6030

46

46" Samsung UE46EH6030

Kód výrobku: UE46EH6030

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
ELEKTRO

Najpredávanejšie ELEKTRO

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

S 3D LED SMART TV Samsung UE46EH6030 dosiahnete tie pravé 3D zážitky. Veľmi rýchlo si zvyknete na tento luxus a po inom už nebudete túžiť. Unikátna technológia konverzie videa z 2D do 3D obrazu sa postará o to, že aj obraz v 2D rozmere si vychutnáte v 3D priestorovom rozlíšení. 3D televízor Samsung má aj LED podsvietenie, ktoré zabezpečí ostrejší obraz, takže jeho farby sa stanú jasnejšie a dokonalejšie. Technológia „Wide Color Enhancer Plus" vám odhalí aj tie najukrytejšie detaily obrazu. Až takto nadobudne sledovanie filmov a programov ten pravý zážitok.

 

Full HD kvalita obrazua 200 Hz „Clear Motion Rate" umocnia tento zážitok. Takto vám prinesie s radosťou 3D televízor Samsung úplne novú úroveň reality. Bez toho, aby sa dalo pripojiť pamäťové zariadenie USB priamo k TV, by to určite nešlo. Súčasťou vybavenia je tak aj USB konektor, cez ktorý pripojíte vaše USB priamo k televízoru, a tak máte možnosť prehrávať si svoje obľúbené filmy. Veľkosť obrazovky je fantastických 117cm. Postačí to na to, že sa doma budete cítiť ako v kinosále.

 

O priestorový zvuk, s ktorým budete počuť každý detail, sa postará „SRS TheaterSound HD". Zabudované reproduktory nebudú rušiť nádherný dizajn televízora. 3D LED TV Samsung UE46EH6030 v neutrálnom čiernom prevedení, tak dodá priestoru vo vašej obývačke úplne iný vzhľad a zároveň dodá aj úplne iný rozmer vašim zážitkom.