40" Samsung UE40F6510

40

40" Samsung UE40F6510

Kód výrobku: UE40F6510

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom
Dlho očakávaná novinka od spoločnosti Samsung - štýlová telka UE40F6510 Smart TV s uhlopriečkou 102 centimetrov. Televízor prináša skvelé internetové služby, možnosť hlasového ovládania a ohromujúci 3D vo Full HD rozlíšení. O kvalitu obrazu sa stará dvojjadrový procesor, užijete si tak vysoko realistické obrazy s úchvatnými detailami. Okrem integrovaného webového prehliadača vás iste potešia technológie AllShare, konverzia z 2D na 3D, zabudovaná Wi-Fi, podpora inteligentných telefónov ako ovládača a iné vymoženosti dnešnej doby. Funkčná výbava tejto TV skrátka nezaostáva, ale to ani jej dizajnové spracovanie. Precízne strieborné prevedenie televízora skvele obohatí každučký interiér. Ostáva už len si sadnúť do kresla, nasadiť priložené 3D okuliare a nechať sa vtiahnuť do deja niektorého z 3D filmov.
 
Sledujte dokonale farebný obraz
Technológia Wide Color Enhancer Plus od spoločnosti Samsung, ktorá využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu, výrazne zvyšuje kvalitu každého obrazu a odhaľuje skryté detaily. S technológiou Wide Color Enhancer Plus uvidíte farby presne tak, ako to tvorcovia obsahu zamýšľali.

Sledujte filmy z pamäťového zariadenia USB

Vďaka funkcii ConnectShare Movie stačí jednoducho pripojiť k televízoru pamäťové zariadenie USB a môžete okamžite začať prehrávať filmy, fotografie alebo hudbu. Na televízore teraz môžete sledovať najrôznejšie obsah v pohodlí svojej obývačky.
 
Vychutnávajte si aplikácie a videá
S aktualizovanou službou Smart Hub a tromi skvelými novými službami od spoločnosti Samsung objavíte nový svet sociálnej a prispôsobené domácej zábavy. Služba Family Story vám umožňuje zdieľať význačné fotografie, správy a udalosti s vašimi blízkymi. So službou Kids sa zasa deti môžu zabávať a vzdelávať. Pomocou služby Fitness môžete cvičiť a plánovať svoj tréning. Vďaka prístupu k skvelému obsahu a tiež výberu aplikácií Samsung, prehliadania webu, aplikácii Skype a ďalším možnostiam si môžete užívať ideálnu domácu zábavu.

Zostaňte v kontakte prostredníctvom Skype

Vďaka aplikácii Skype určenej pre televízory Smart TV, ktorá je bezplatne dostupná v obchode Samsung Apps, môžete zostať v kontakte s priateľmi a členmi rodiny v pohodlí svojho domova. V kombinácii so samostatne predávanou súpravou kamery Skype vám prostredníctvom vysoko kvalitných širokouhlých videohovorov umožňuje zostať v kontakte s ľuďmi, ktorých máte radi, nech sú kdekoľvek na svete - a to za nízke ceny alebo dokonca zadarmo. Pomocou diaľkového ovládača televízora môžete vytvárať nové kontá Skype, získať prístup k existujúcim účtom a pohybovať sa v ponukách na obrazovke. Zostaňte v kontakte vďaka komunikácii tvárou v tvár.

Pripojte sa a zdieľajte

Spojte všetko do jedného celku. Funkcia AllShare Play vám prostredníctvom technológie DLNA umožňuje bezdrôtovo pripojiť kompatibilné zariadenia, takže na svojom televízore budete môcť sledovať filmy, prezerať si fotografie a počúvať hudbu uloženú na týchto zariadeniach. Teraz môžete bez akejkoľvek námahy prenášať obsah z počítača alebo mobilného zariadenia do televízora.

Získajte bezdrôtový prístup k svojmu obsahu

S funkciou bezdrôtového zdieľania vyťažíte zo svojho obsahu a zariadení maximum. Vďaka funkcii AllShare Play môžete vysielať filmy, fotografie, hudbu a ďalší obsah z akýchkoľvek kompatibilných zariadení v blízkom okolí vrátane počítačov. Cloudové technológie a služba ukladania dát na webe od spoločnosti Samsung vám prinášajú ešte väčšiu slobodu a mobilitu, pretože vám umožňujú získať prístup k svojmu multimediálnemu obsahu a zdieľať ho, aj keď práve nie ste doma. Všetok svoj obľúbený obsah si teraz môžete vychutnávať bez ohľadu na to, či sedíte pred televízorom alebo ste mimo domova.
40
40
40
40
40