Menu
Menu

40" Samsung UE40EH5000 ROZBALENO

40

40" Samsung UE40EH5000 ROZBALENO

Kód výrobku: UE40EH5000_ZT02

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3
Skladom

LED TV Samsung UE40EH5000 s uhlopriečkou fantastických 102 cm a v elegantnom čiernom prevedení prináša dokonalý obraz vo Full HD rozlíšení. Takto sa stane vami sledovaný program oveľa realistickejší a vy si ho o to viac budete môcť vychutnávať.

Technológia „Wide Color Enhancer Plus", ktorú Samsung prináša spoločne s týmto televízorom, vám výrazne zvýši kvalitu obrazu a odhalí aj tie najmenšie detaily. Farby tak budú ostré a budú žiariť. Takto sa zmení pozeranie filmov alebo programov na neuveriteľný zážitok, ktorý budete mať k dispozícii v pohodlí u vás doma. Siahnuť po ňom budete môcť, kedy len budete chcieť.

Váš USB tiež jednoducho pripojíte k TV, takže sledovanie filmov priamo z vášho USB nebude problém, ale potešenie, a to v dokonalej kvalite a na veľkej obrazovke. Z USB externého disku môžete počúvať aj hudbu, alebo si prezerať svoje fotografie.

O priestorový zvuk, s ktorým sa budete cítiť ako v kine, sa postará „SRS TheaterSound" technológia. Pridajú sa k tomu 2x10W reproduktory a pravá zábava sa môže začať. Kvalitný LED televízor Samsung UE40EH5000 splní očakávania každej rodiny za prístupnú cenu.

LED TV Samsung UE40EH5000 - CMR Clear Motion Rate 

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meriaca technológia pre čistotu pohybu Clear Motion Rate súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panelu, rýchlosť obrazového procesoru a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

LED TV Samsung UE40EH5000 - Wide Color Enhancer Plus Wide Color Enhancer Plus

Vďaka technológii Wide Color Enhancer Plus ponúka televízor naozaj verné a čisté farby a vysoký kontrast, využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu a odhalí aj skryté detaily. Táto technológia oživuje farby a vdýchne aj starým filmom nový vzhľad.

 LED TV Samsung UE40EH5000 

LED TV Samsung UE40EH5000 ConnectShare ConnectShare Movie

S funkciou ConnectShare Movie si prehráte multimediálny obsah z Flash diskov, pripojíte si priamo k televízoru fotoaparát alebo digitálnu kameru a budete mať tiež prístup k súborom uloženým na počítači. Sledujte všetko z pohodlia vášho kresla v obývacej izbe.

40
40
40
40
40
40