40" Changhong LED40C1600DS

40

40" Changhong LED40C1600DS

Kód výrobku: LED40C1600DS

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Kryštalicky čistým obrazom vo Full HD rozlíšení vám cenovo dostupný LED televízor Changhong LED40C1600DS spríjemní vaše každodenné zážitky pri obľúbených filmoch, športových stretnutiach či rozmanitých televíznych reláciách. Obrazovka s uhlopriečkou 40 " je ideálna aj do veľkých miestností, kde televízor sleduje celá rodina. Skvelé pozorovacie uhly, živé farby a vysoký kontrast vnesú celkom nový rozmer do vašej zábavy. Pre vaše maximálne pohodlie je tento LED televízor veľmi flexibilný - je totiž vybavený trojitým TV tunerom, a to DVB-T, DVB-C i DVB-S2! To všetko v energetickej triede A - teda pri ekologickej šetrnosti. Navyše vo veľmi atraktívnom balení s oslnivým designom.

 DynaClear

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo sa pohybujúcich objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu DynaClear súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz s oslnivými detailmi.

 Satelitný tuner

Vďaka satelitnému tuneru DVB-S/S2 jednoducho a pohodlne prijímate satelitné televízne programy. Klasický DVB-T tuner pre príjem pozemného digitálneho vysielania je súčasťou.

 LED Backlighting

Najnovšia technológia LED backlighting poskytuje krištáľovo čistý obraz, sýtejšiu čiernu farbu a veľmi realistické farby. Ide o revolúciu v kvalite obrazu. Táto technológia vám navyše ušetrí až 40 % spotreby energie.

 Media Center

Televízor vám prináša nekonečnú zábavu. Je vybavený multimediálnym rozhraním, ako je HDMI a USB, vďaka ktorému zdieľate HD videá, hudbu, filmy a fotky s vysokou rýchlosťou.

Prehrávanie z USB

Okrem hudby a obrázkov sledujte tiež filmy cez USB vstup z diskov či iných multimediálnych zariadení. Televízor prehrá takmer každý videosúbor. Pokiaľ by sa vám podarilo nájsť nejaký, ktorý neprehrá, jednoducho pripojte počítač cez HDMI kábel a vychutnajte si aj tento film na veľkom obraze.

40
40
40