32" Samsung UE32F4500

32

32" Samsung UE32F4500

Kód výrobku: UE32F4500

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

LED televízor Samsung UE32F4500vám ponúkne výborný obraz s HD Ready rozlíšením na obrazovke s uhlopriečkou 32". Perfektné farby sú zaručené technológiou Wide Color Enhancer Plus, s ktorou si vychutnáte všetky filmy ako ešte nikdy predtým. Perfektný zvukový výkon 20W vás pri akčných scénach zdvihne zo sedačky. DVB-T a DVB-C tuner zaistí ľahký príjem signálu bez nutnosti zaobstarania set-top boxu.

Podpora Smart TV vám otvorí bránu do sveta internetových aplikácií, ktoré vám obohatia televíznu zábavu a dodajú vám všetky potrebné informácie, nech už vyhľadávate čokoľvek. Služba Smart Hub prináša okamžitý prístup k aplikáciám, videám a hudbe. Umožňuje tiež neustály kontakt s priateľmi prostredníctvom služieb Facebook a Twitter. Perfektná je aj služba Allshare, vďaka ktorej môžete s televízorom bezdrôtovo prepojiť všetky inteligentné zariadenia vo vašej domácnosti, ako je smartphone alebo notebook.

Televízor je vďaka službe On TV schopný na základe vašich preferencií intuitívne odporúčiť program. Nemusíte tak už nekonečne prepínať nudné programy a hneď od začiatku sa môžete venovať zábave vám šitej na mieru. Elektronický programový sprievodca vás vždy spoľahlivo informuje, čo je práve na programe. Možnosti s týmto televízorom sú obohatené aj konektorovou výbavou s USB vstupom pre nahrávanie programov a prehrávanie médií z externého disku, SCART a HDMI portom alebo vyspelým komponentným vstupom. Nechýba RF port, ethernet ani moderné rozhranie Common Interface +. Jednoducho špičková výbava za skvelú cenu.

 

 

 Clear Motion Rate 

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športuakčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu Clear Motion Rate súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panela, rýchlosť obrazového procesora a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény odteraz s oslnivými detailmi.

Aplikácia Smart TV prináša revolúciu televíznej zábavy, okrem sledovania filmov a TV programov vás udržiava v kontakte s rodinou a priateľmi. Vďaka vstavanému modulu Wi-Fi Ready sa môžete pripojiť na internet bezdrôtovo alebo použiť kábel pre pripojenie ku klasickému ethernetu. Medzi Smart aplikácie patrí aj plnohodnotný internetový prehliadač a ďalšie stovky aplikácií, ktoré si môžete jednoducho stiahnuť do televízora. Medzi najviac populárne patria aplikácie zamerané na fitness, hry alebo informácie o počasí.

Pomocou služby AllShare môžete bezproblémovo, ľahko a vďaka vstavanej Wi-Fi aj bezdrôtovo prepojiť všetky kompatibilné digitálne zariadenia. Získate tak ľahký prístup k uloženej hudbe, filmom alebo fotografiám na vašich inteligentných zariadeniach. Aplikáciu AllShare PC si jednoducho stiahnete do svojho počítača a povolíte prístup vašej Smart TV.

 Wide Color Enhancer Plus

Vďaka technológii Wide Color Enhancer Plus ponúka televízor skutočne verné a čisté farby a vysoký kontrast, využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu a odhalí aj skryté detaily. Táto technológia oživuje farby a vdýchne aj starým filmom nový vzhľad.

ConnectShare Movie

S funkciou ConnectShare Movie si prehráte multimediálny obsah z flash diskov, pripojíte si priamo k televízoru fotoaparát alebo digitálnu kameru a budete mať taktiež prístup k súborom uloženým v počítači. Sledujte všetko z pohodlia vášho kresla v obývacej izbe.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD. 

32
32