32" Samsung UE32F4000

32

32" Samsung UE32F4000

Kód výrobku: UE32F4000

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

LED televízor Samsung UE32F4000 s uhlopriečkou 32 " a vysokým dynamickým kontrastom zapadne do každej domácnosti. S funkciou „Clean Wiew" (automatické odstránenie šumu) prehráva filmy a programy krištáľovo čisto, bez analógového či digitálneho šumu. Milovníci športu určite uvítajú športový režim, ktorý umožňuje používať fantastické funkcie na vylepšenie obrazu a zvuku. Vďaka tomu sa budete aj doma cítiť ako priamo na štadióne. Komu by príjem pozemného i káblového vysielanianestačil, môže bez námahy prehrávať filmy z externého disku alebo z počítača.

Wide Color Enhancer Plus

Vďaka technológii „Wide Color Enhancer Plus" ponúka televízor naozaj verné a čisté farby a vysoký kontrast, využíva pokročilý algoritmus na zvýšenie kvality obrazu a odhalí aj skryté detaily. Táto technológia oživuje farby a vdýchne aj starým filmom nový vzhľad.

 ConnectShare Movie

S funkciou „ConnectShare Movie" si prehráte multimediálny obsah z flash diskov, pripojíte si priamo k televízoru fotoaparát alebo digitálnu kameru a budete mať takisto prístup k súborom uloženým na počítači. Sledujte všetko z pohodlia vášho kresla vo vašej obývačke.

 

Clean View

Užite si na svojom televízore čistý obraz pomocou funkcie „Clean View". Technológia automatického odstránenia šumu odstráni digitálny a analógový šum, ktorý vidieť na obrazovke. Filter analógového šumu vylepší kvalitu obrazu odstránením vizuálneho šumu zo vzdušných i káblových zdrojov. Pohodlne sa usaďte, relaxujte a sledujte televíziu s najvyššou čistotou obrazu.

 Clear Motion Rate 

Prvotriedne zobrazenie pohybu vám umožní zachytiť všetky detaily rýchlo pohybujúcich sa objektov pri sledovaní športu, akčných filmov alebo napríklad pri hraní hier. Nová dômyselná meracia technológia pre čistotu pohybu „Clear Motion Rate" súčasne sleduje tri faktory, ktoré zaisťujú živý a čistý pohyb: obnovovaciu frekvenciu panelu, rýchlosť obrazového procesoru a technológiu podsvietenia. Vzrušujúce a rýchle scény teraz zažijete s oslnivými detailmi.

32
32
32