24" Finlux 24FLYR160L

24

24" Finlux 24FLYR160L

Kód výrobku: F24FLHYR160L

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
Skladom
3
Skladom

Televízor Finlux 24FLYR160L 24 je vynikajúca voľba pre užívateľov, ktorí chcú cenovo dostupný panel s LED svietením a zároveň nedajú dopustiť na vysoký dynamický kontrasta rozšírené funkcie. Obrazovka s uhlopriečkou 24 palcov a rozlíšením 1366 x 768 pixelov poskytuje dostatočne jemný obraz, na ktorý je navyše uplatnený systém redukcie šumu. S podporou mnohých zvukových súborov, formátu obrazu či analógových/digitálnych signálov vám televízor Finlux pripraví každodennú porciu zábavy. Pozoruhodná je aj prehliadka rozhraní, kde nechýbajú porty SCART, RF, kompozitný ani digitálny optický výstup. Televízor je montovateľný na stenu.

Prehrávanie z USB

Okrem hudby a obrázkov môžete sledovať takisto filmy zo svojho multimediálneho zariadenia cez USB. Televízor s touto funkciou dokáže prehrať takmer každý videosúbor. Pokiaľ by sa vám podarilo nájsť nejaký, ktorý neprehrá, jednoducho stačí pripojiť počítač cez HDMI kábel a vychutnať si aj tento film, na obraze rozdiel nespoznáte.

Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD. Nahrávať pritom môžete ručne alebo s pomocou časovača, ktorý spustí záznam v presne stanovenej dobe.

24
24
24
24