24 "BenQ RL2455HM VADA VZHĽADU, ODRENINY

24

24 "BenQ RL2455HM VADA VZHĽADU, ODRENINY

Kód výrobku: RL2455HM_ZT11

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Monitory

Najpredávanejšie Monitory

1
Skladom
2
Monitor Samsung C27F390
148,00
Skladom
3
Monitor LG 24TL510V
160,00
Skladom

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok má jeden chybný pixel.

BenQ RL2455HM je širokouhlý herný monitor s uhlopriečkou 24" a jemným Full HD rozlíšením. Bol špeciálne navrhnutý pre hráčov, takže vyniká mimoriadne rýchlou odozvou a excelentnou plynulosťou pri každom pohybe na obrazovke. Súčasne je monitor taktiež skvele pripravený pre každé pripojenie. V jeho výbave nájdete DVI porty, HDMI konektory VGA analóg aj vstavané reproduktory s konektorom pre slúchadlá.

 

 

Pri konštrukcii a vývoji tohto LED monitoru výrobca spolupracoval so širokou hráčskou komunitou. Taktiež vďaka tomu dosiahla technológia vylepšenia obrazu špičkovú úroveň. Napíklad technológia Flicker-free je povestná vďaka rafinovanému odstráneniu blikania pri všetkých úrovniach jasu. Vďaka nej bude monitor BenQ RL2455HMšetrný k vašim očiam aj po niekoľkých hodinách stáleho hrania. S technológiou Black eQualizer z monitoru dostanete optimálny kontrast vďaka prejasneniu textúr v tmavých miestach obrazovky. Získate tak lepší prehľad v každej hre, či už akčnej alebo strategickej.

 

 

Zvláštnym bonusom je optimalizácia monitoru špeciálne pre hráčov realtimeových stratégií. Pre dosiahnutie špičkového výkonu výrobca zvolil dva obrazové režimy pre hry  StarCraft II a  Dota II. Exkluzívny prednastavený režim RTS dodá vášmu hraniu celkom nový rozmer. Taktiež vďaka extrémne rýchlej odozve a dynamickému kontrastu až 12M:1 získate monitor, ktorý bude neodmysliteľne patriť k vášmu hernému počítaču.

24
24
24
24
24
24