23" ASUS MX239H

23

23" ASUS MX239H

Kód výrobku: MX239H

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Monitory

Najpredávanejšie Monitory

1
Skladom
2
Skladom
3
Monitor Samsung C27F390 162,00
157,14
Skladom

Exkluzívny Full HD LED monitor ASUS MX239H disponuje uhlopriečkou 23" a pomerom strán 16:9. Vyniká najmä AH-IPS LED A + displejom so širokým pozorovacím uhlom 178 °. Taktiež je vybavený technológiou ASUS SonicMaster, ktorá vám poskytne špičkový zvuk. Monitor je vhodný pre grafické práce, úpravu fotiek a ďalšie činnosti náročné na grafické zobrazenie. Vysoký pozorovací uhol, technológiu IPS, vysoký kontrast a reálne farby ocení každý užívateľ.

 

Za štíhle telo, ktoré má hrúbku len 14,5 mm, získal monitor ocenenie 2012 Good Design Award. Šírka rámčeka displeja má len 0,8 mm. Navyše ponúka možnosť sklopenia, vďaka ktorej je sledovanie monitoru veľmi komfortné. Široký pozorovací uhol a stabilný stojan robia z tohto monitoru vynikajúceho spoločníka.

 

Živý a verný obraz je zaistený panelom AH-IPS A + panelom, ktorý znižuje blednutie farieb v horizontálnom aj vertikálnom smere na minimum a zaručuje veľmi kvalitný obraz prakticky odkadiaľkoľvek. Prispieva k tomu tiež LED podsvietenie.

Technológia Tracer Free zlepšuje dobu odozvy a pri sledovaní videa z neho odstraňuje nepríjemných duchov. Preto sa môžete tešiť na plynulé a ostré prehrávanie videa a hladký pohyb behom hrania. Riadenie úrovne napätia zabezpečuje dobu odozvy len 5 ms. Vďaka technológii ASUS Smart Contrast Ratio dosahuje monitor kontrastný pomer 80 000 000 : 1. Tým je zaistená maximálna ostrosť obrazu a verné zobrazenie. Navyše monitor nastavuje intenzitu podsvietenia, aby bola dosiahnutá čo najtmavšia čierna a čo nejsvetlejšia biela farba.

Chcete si prezerať na monitore fotografie a dokumenty v skutočnej veľkosti pred samotnou tlačou? Aj toto monitor dokáže. Vďaka funkcii QuickFit Virtual Scale si môžete vždy dokument alebo fotografiu zväčšiť alebo zmenšiť a použiť ako šablónu pre úpravu v jej natívnej veľkosti. 

Úchvatný zvuk vychádzajúci z monitora podporujú dva reproduktory s priemerom 32 mm umiestnené na zadnej strane monitoru. Využívajú technológiu ASUS SonicMaster. Tá je vyvinutá týmom ASUS Golden Ear v spolupráci so spoločnosťou Bang & Olufsen ICEpower®. Vďaka spojeniu hardwarového a softwarového spracovania zvuku je každý zvukový detail vypilovaný k úplnej dokonalosti.

Verný priestorový zvuk poskytuje bohatšie a jasnejšie vokály, vyššiu hlasitosť a väčší frekvenčný rozsah. Aby byl ešte viac podporený zvuk, obsahuje monitor tiež vstavaný zosilovač, ktorý dokáže zvýšiť výkon reproduktora až na 5 W. Reproduktory sú typu Rare Earth, ktoré sú známé svojím výkonným a kvalitným zvukom.Technológia Class D MobileSound 3 prevádza až 92 % vstupnej energie do užitočného zvukového výstupu. Preto zaisťuje vysokú energetickú účinnosť monitora.

Pripojenie k monitoru je možné pomocou dvojice HDMI portov s podporou Full HD 1920 x 1080p a vstupného portu D-sub (VGA). Tieto porty sú široko kompatibilné s celou radou multimediálnych zariadení, preto môžete k monitoru pripojiť napríklad Blu-Ray prehrávače, herné konzoly či digitálne fotoaparáty alebo iné zariadenia.

Monitor je ocenený v niekoľkých nezávislých testoch, predovšetkým kvôli designu. A preto nesmie chýbať ani vo vašej domácnosti.

Hlavné vlastnosti

  • exkluzívny úzky rámček 0,8 mm okolo displeja
  • technológia IPS
  • integrované reproduktory s výkonom až 5 W
  • Full HD rozlíšenie
  • široký pozorovací uhol
  • možnosť prehliadania fotografií alebo obrázkov v reálnej veľkosti
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23
23