Menu
Menu

22" Mascom MC22LH44DVDUSB-W

22

22" Mascom MC22LH44DVDUSB-W

Kód výrobku: MC22LH44DVDW

Je nám ľúto, ale predaj tohto tovaru bol už ukončený. Ďalej môžete vyberať z našej ponuky nižšie:
Televízory

Najpredávanejšie Televízory

1
Skladom
2
3

Nenechajte sa zmiasť jeho veľkosťou! 22-palcová obrazovka televízora Mascom MC22LH44DVDUSB-W sa nepýši len vynikajúcim Full HD rozlíšením, ale schováva za sebou takisto DVD mechaniku, s ktorou sa prehrávanie vašej zbierky DVD filmov stane dielom okamihu. Televízor, samozrejme, ponúka plnohodnotný pôžitok aj z pozemného digitálneho vysielania, umožňuje nahrávať záznam na externý disk i prehrávať videosúbory z počítača. LED televízor spadá do energetickej triedy B.

DVD/CD prehrávač

S integrovaným DVD prehrávačom už nepotrebujete ďalšie zariadenie. Všetky svoje obľúbené filmy si môžete prehrávať priamo na televízore. Prehráva DVD (R/RW), CD (R/RW), CD DivX, MPEG4, JPEG, MP3, Kodak CD.


Prehrávanie z USB

Okrem hudby a obrázkov môžete sledovať takisto filmy zo svojho multimediálneho zariadenia cez USB. Televízor s touto funkciou dokáže prehrať takmer každý videosúbor. Pokiaľ by sa vám podarilo nájsť nejaký, ktorý neprehrá, jednoducho stačí pripojiť počítač cez HDMI kábel a vychutnať si aj tento film, na obraze rozdiel vôbec nespoznáte.


Nahrávanie na USB

Funkcia nahrávania na USB nahráva voľne dostupný obsah digitálnych televízií na pripojenú USB pamäť alebo USB HDD.

22
22