Prvý zakrivený QLED monitor s Thunderbolt 3

Samsung monitor QLEDMonitor CJ791 s uhlopriečkou s veľkosťou 34 palcov je určený na zábavu ale aj prácu. K pohodliu užívateľov a ich produktivite prispieva možnosť napájania z jediného zdroja spoločne s rýchlosťou spracovania, ktorá zaručuje výnimočnú kvalitu obrazu. Na Slovensku bude monitor Samsung CJ791 dostupný od mája 2018.

Efektivita práce

Dizajn monitora CJ791 bohatý na praktické detaily umožňuje firemným užívateľom robiť prácu efektívnejšie. Pomer strán 21:9 poskytuje na obrazovke viac priestoru na robenie väčšieho počtu činností, zatiaľ čo doplnkové ultraširoké rozlíšenie QHD 3440x1440 ponúka textový a obrazový obsah s takmer 2,5-krát vyššou hustotou pixelov oproti ostatným výrobkom s Full HD rozlíšením. Profesionáli tak môžu prezerať súbory, výkazy a dátové tabuľky vo veľkom formáte prehľadnejšie bez zbytočného posúvania a približovania či odďaľovania.

Profesionálnych užívateľov taktiež poteší flexibilita umožňujúca prispôsobiť si CJ791 svojim jedinečným požiadavkám na usporiadanie pracovného priestoru. Spolu s podporou štandardu Thunderbolt 3, ktorý znižuje počet prepájacích káblov, umožňuje tenký a úzky rámik CJ791 využiť viacero obrazoviek naraz bez rušivého vplyvu na prezentáciu obsahu či vizuálny vzhľad. Výškovo nastaviteľný stojan a možnosť naklápania dovoľujú užívateľom taktiež upraviť si polohu displeja, a pracovať tak v podmienkach, ktoré im najlepšie vyhovujú.

Samsung monitor QLED design

Náskok pred ostatnými

Samsung CJ791 zobrazuje obsah s brilantnými a realistickými detailmi, ktoré zaručene prilákajú hráčov a nadšených vyznávačov multimediálnej zábavy. Technológia QLED poskytuje vernú reprodukciu farieb pokrývajúcu 125 % farebného priestoru s RGB a vďaka sýtejšej čiernej, jasnejšej bielej a prirodzenému podaniu farebných odtieňov vytvára jedinečný vizuálny dojem. Jemné rozlíšenie spolu s najostrejším dostupným zakrivením (1500R) a ultraširokým pozorovacím uhlom (178 stupňov) umožňujú užívateľom úplne sa prostredím obklopiť, a plne sa tak do každej scény ponoriť.

Zdroj: Samsung

Zobraziť všetky monitory Samsung


Potrebujete poradiť?

Zákaznícka infolinka
+421 918 726 222
po-pia: 7:00-19:00
Kontaktný formulár

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky