Logitech Logitech Illuminated Living-Room K830 US (920-006093) Logitech Illuminated Living-Room K830 US (920-006093) 76.99

SMART klávesnica

Logitech Illuminated Living-Room K830 US (920-006093)

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Trust Veza Smart TV, 21267 Trust Veza Smart TV, 21267

27,74 € s DPH 33,29 

Microsoft All-in-One Media Keyboard USB CZ, čierna Microsoft All-in-One Media Keyboard USB CZ, čierna

30,75 € s DPH 36,90 

Sento Smart TV Keyboard for Samsung CZ/SK 20291 Sento Smart TV Keyboard for Samsung CZ/SK 20291

37,49 € s DPH 44,99 Kód výrobku: 920006093       Part.No.:  920-006093

Klávesnica Logitech Illuminated Living-Room K830 pre počítače pripojené k televízoru v sebe kĺbi najlepšie súčiastky, kvalitný dizajn a výnimočné výrobné spracovanie. Výsledný dizajn sa bude vo vašom domove skvele vynímať vďaka kombinácii špičkových látok, povrchu imitujúceho kov a jedinečného prevedenia klávesov v jednoliatej a kompaktnej podobe. Na myš sa vždy nájde čas a miesto, ale určite ním nemá byť vaše koleno alebo opierka gauča. Pomocou klávesnice K830 bude ovládanie oveľa pohodlnejšie zlúčením bezdrôtovej klávesnice a touchpadu do jedného zariadenia. Ľahko budete ovládať ukazovateľ na diaľku presne a precízne pomocou integrovanej viacdotykovej dotykovej plochy. Ovládanie zariadenia je jednoduché aj oboma rukami, kedy pravou rukou pohybujete ukazovateľom, a ľavou rukou klikáte pomocou prídavného tlačidla ľavého kliknutia. Uľahčením písania dokonca aj po tme vám táto podsvietená klávesnica zabezpečí bezproblémové ovládanie vašej zábavy na televízore. Klávesy sú ostré, jasné a ľahko čitateľné práve vďaka inteligentnému podsvieteniu. Snímač detekuje množstvo svetla v miestnosti a automaticky stlmí alebo zosilní podsvietenie a tiež po 7 sekundách nečinnosti osvetlenie vypne.

Avšak do výbavy nepatria iba kvalitné klávesy s inteligentným podsvietením, ale ďalšie zaujímavé funkcie. Optimalizované rozvrhnutie kláves pre HTPC predstavuje všetko, čo potrebujete na písanie po pripojení k televízoru. Svoje uplatnenie nájde pri zadávaní hesiel, dotazov vyhľadávania, aktualizácií stavu, surfovaní, blogovaní a mnohého ďalšieho. Prístupové klávesy pre médiá a klávesové skratky poskytujú plynulé ovládanie vašej zábavy. Jednodotykové klávesy vám umožnia regulovať zvýšenie a zníženie hlasitosti alebo stlmenie alebo tiež uľahčujú ovládanie systému Windows či Android. Pripojenie môže prebiehať pomocou dvoch technologických vychytávok. Surfovať môžete z pohodlia vášho gauča a vychutnávať si tak rýchle a spoľahlivé bezdrôtové pripojenie s dlhým dosahom prostredníctvom technológie Logitech Unifying alebo Bluetooth Smart. Výmena batérií sa stáva minulosťou vďaka nabíjaciemu akumulátoru. Len po 3 hodinách nabíjania budete môcť klávesnicu používať po dobu 10 dní, pričom životnosť na jedno nabitie možné predĺžiť pomocou tlačidla vypnuté/zapnuté. Nabíjanie prebieha prostredníctvom klasického micro USB portu.


Parametre

KLÁVESNICA
Rozhranie zariadeniaRF Wireless
Rozloženie klávesniceQWERTY
Jazyk klávesniceUS International
ÚčelHTPC
Formát klávesniceštandardný
Štýl klávesnicePriamy
Klávesnica s integrovanými zariadeniamiTouchpad
Klávesové skratkyÁno
Programovateľné klávesyÁno
Numerické klávesyNie
Frekvenčné pásmo2.4
Podložka pod zápästieNie
DIZAJN
Farbačierna
Podsvietenie2Áno
Povrchové sfarbenieMonotónna
ERGONÓMIA
Vstavaný displejNie
PRIJÍMAČ
Rozhranie bezdrôtového prijímačaUSB
Univerzálny prijímačÁno
SILA
Zabudovaný akumulátorÁno
MYŠ
Obsahuje myšNie
TECHNICKÉ DETAILY
Odporúčané použitieKancelárské, Tablet, TV
PodsvietenieY

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

Trust Veza Smart TV, 21267 Trust Veza Smart TV, 21267

27,74 € s DPH 33,29 

Microsoft All-in-One Media Keyboard USB CZ, čierna Microsoft All-in-One Media Keyboard USB CZ, čierna

30,75 € s DPH 36,90 

Sento Smart TV Keyboard for Samsung CZ/SK 20291 Sento Smart TV Keyboard for Samsung CZ/SK 20291

37,49 € s DPH 44,99 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?