König König SAS-PH310 - videotelefon, LCD3.5  König SAS-PH310 - videotelefon, LCD3.5 148.35

König SAS-PH310 - videotelefon, LCD3.5

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Dverný videotelefón König SAS-PH310 umožňuje prehľadne sledovať osobu, ktorá stojí za dverami. Farebný displej, obojsmerný mikrofón a voliteľné vyzváňacie tóny robia z tohto zariadenia ideálnu voľbu ako doplnok klasických elektronických zámkov.

 

Obsah balenia

Celkom 9 vyzváňacích tónov umožňuje zvoliť si obľúbený zvuk, príjemnejší, než klasický zvonček. Táto sada je vhodná pre inštaláciu k štandardným elektronickým zámkom. Inštalačný kábel má dĺžku 10 m. Súčasťou balenia je komunikačná jednotka, domový zvonček, adaptér, prepojovací kábel a manuál.


Kód výrobku: SMHKT543D
Part.No.: SAS-PH310

Dverný videotelefón König SAS-PH310 umožňuje prehľadne sledovať osobu, ktorá stojí za dverami. Farebný displej, obojsmerný mikrofón a voliteľné vyzváňacie tóny robia z tohto zariadenia ideálnu voľbu ako doplnok klasických elektronických zámkov.

Obraz vydá za tisíc slov

Kamera s obrazovým čipom 1/4 "CMOS, VGA rozlíšením a 4,50 mm objektívom s uhlom záberu 40° poskytuje kvalitný obraz na farebný 3,5" displej, vďaka čomu prehľadne uvidíte osoby, ktoré sú za dverami. Kamera s podporou nočného videnia skvele pracuje aj v tme. Obojsmerný mikrofón potom spríjemní komunikáciu s Vašou návštevou.

Obsah balenia

Celkom 9 vyzváňacích tónov umožňuje zvoliť si obľúbený zvuk, príjemnejší, než klasický zvonček. Táto sada je vhodná pre inštaláciu k štandardným elektronickým zámkom. Inštalačný kábel má dĺžku 10 m. Súčasťou balenia je komunikačná jednotka, domový zvonček, adaptér, prepojovací kábel a manuál.


Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Farebná tlačÁno
Hlasitý odposluchÁno
Počet podporovaných displejov1
Maximálny počet podporovaných kamier1
DIZAJN
FarbaČierna, Biela
ÚDAJE O BALENÍ
PláštenkaÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku