Tefal KI730D30 TEFAL KI 730D30 POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR Príprava nápojov ZLACNENÉ KI730D30 TEFAL KI 730D30 POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR 31.96

KI730D30 TEFAL KI 730D30 POUŽITÉ, NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý. 

Rýchlovarná kanvica KI 730 D30

Ako lepšie začať nový deň, než so šálkou lahodnej kávy či čaju? Už vôňa týchto nápojov sa postará o to, že vstávanie bude omnoho znesiteľnejšie a ich chuť zaručí, že zvládnete prežiť dlhý pracovní deň. Aby sa aj ich príprava pre vás stala takým malým rituálom, je veľmi dôležité zaobstarať si nielen výkonného, ale aj štýlového pomocníka, ktorý privedie vodu k varu. Najlepšia voľba je určite rýchlovarná kanvica KI 730 D30 vyrobená z kvalitného skla, vďaka ktorému budete môcť sledovať, ako voda vo vnútri tancuje. Keď k tomu pridáte elegantné podsvietenie, vznikne vám nenahraditeľný pomocník, ktorý sa postará o to, že sa budete každé ráno tešiť z postele. Kapacita kanvice je navyše až 1,7 litra, takže sa o svoj nápoj môžete kľudne aj podeliť a vychutnať si ho aj s rodinou či priateľmi.

 

 Vysoko odolné sklo

Konvica je vyrobená z kvalitného skla, ktoré je vysoko odolné proti teplotným šokom, takže sa nemusíte báť, že dôjde k jeho poškodeniu. Usadeniny, ktoré sa vytvárajú behom varu je navyše ľahšie z tohoto povrchu odstrániť.

 Jednoduché ovládanie

Kanvicu uvediete do chodu stlačením ON/OFF spínača. Je tiež podsvietený, takže budete vždy vedieť, či je kanvica už v chode alebo nie. Akonáhle voda dôjde k varu, aktivuje sa automatické vypnutie a spínač sa vráti do pôvodnej polohy.

 Skryté topné teleso

Rýchlovarná kanvica disponuje skrytým topným telesom, které plní dve úlohy. Prvá je tá, že voda dôjde k varu podstatne rýchlejšie a ten druhý, že celková údržba je omnoho jednoduchša a pohodlnejšia.

 360° rotačná základňa

Aby konvicu mohli bez problémov používať ako praváci, tak ľaváci, disponuje 360° rotačnou základňou. Tá sa postará o to, že k aktivácii dôjde bez ohľadu na to, v akom smere je kanvica postavená.

 Jednoduché naplnenie

Pri naplňovaní konvice vodou určite oceníte asistované otváranie veka. To sa nachádza na držadle a v prípade potreby ho stačí len stlačiť a veko se okamžite otvorí.

 Anti-scale filter

Tvrdá voda spôsobuje, že sa vo vnútri konvice tvoria vápenaté usadeniny. Aby ste týchto nepozvaných návštevníkov nelovili vo svojom čaji či káve, disponuje kanvica anti-scale filtrom, ktorý im zabráni vniknúť do vašej šálky.

(2,65 MB)

Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Kapacita vodného zásobníka1,7 L
Systém ovládaniatlačidlá
FarbaČierna, Nerezová oceľ, priehľadná
Základný materiálsklo, Nerezová oceľ
Nastaviteľný termostatNie
Indikátor úrovne vodyÁno
BezšnúrovýÁno
Odkladací priestor na kábelÁno
KontrolkaÁno
Základňa otočiteľná o 360°Áno
VLASTNOSTI
Druh tovaruRýchlovarné kanvice

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku