TV SAMSUNG 43" V AKCII ZA 389 € predtým za 498 € | iba 2 ks
Kärcher KÄRCHER K 7 Premium Full Control POUŽITÝ NEOPOTREBOVANÝ TOVAR Bazár záhrada a hobb KÄRCHER K 7 Premium Full Control POUŽITÝ NEOPOTREBOVANÝ TOVAR 385

KÄRCHER K 7 Premium Full Control POUŽITÝ NEOPOTREBOVANÝ TOVAR

Použitý, neopotrebovaný tovar

Použité

Ilustračné fotografie

Cena bez DPH
320,82 €
Cena s DPH:
385,00 €
Splátky:
od 12,02 €

SKLADOM

Zánovný tovar

- Tovar v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou. Na výrobku môžu byť mierne kozmetické vady, ktoré nemajú vplyv na jeho užívanie. Nemusí byť v originálnom obale.


 

Dôvod zaradenia do bazárového tovaru – výrobok bol použitý.

Vysokotlaký čistič Kärcher K7 Premium Full Control je vybavený bubnom na navíjanie hadice a je ideálny na časté čistenie silných nečistôt a pre plošný výkon 60 m²/h. Prednosťou čističa je chladený motor, veľká výbava a predovšetkým úspora.

Chladený motor

Vysokotlakový čistič K7 Premium Full Control je vybavený inovatívnym vodou chladeným motorom. Miesto ventilátorového kolesa je na chladenie motora používaná voda. Predtým než sa voda použije na čistenie, obtečie kryt motora a tak zaistí konštantné chladenie. Výhodou je, že motor je obzvlášť výkonný a má dlhú životnosť.

 

Úspora vody 

Vďaka rafinovanej technike ušetrí vysokotlakový čistič Kärcher K7 Premium Full Control v porovnaní s čistením obyčajnou záhradnou hadicou až 3.100 litrov vody za hodinu! Napriek nižšej spotrebe vody až o 80% poskytuje neustále čisté výsledky. Navyše prístroj môže čerpať úžitkovú vodu. To znamená, že vy ušetríte a navyše celý proces bude ekologický.  

Vybavenie

S vysokotlakovým čističom Kärcher K7 Premium Full Control budete na každom povrchu používať ten najvhodnejší tlak. Stupeň tlaku sa nastavuje pracovným nadstavcom a možno ho prekontrolovať na LED kontrolke na pištoli. Zmena z vysokého tlaku na režim čistiaceho prostriedku prebieha bez výmeny pracovného nadstavca. S výškovo nastaviteľným teleskopickým držadlom môžete prístrojom pohybovať v pohodlnej výške vysunutia a zároveň ho kompaktne uskladniť.

Súčasťou čističa je rotačná tryska, tryska Vario Power Jet, vysokotlaková pištoľ Full Control Power, VT hadica 10 m a integrovaný vodný filter.

Vďaka systému Plug 'n' Clean vymeníte jedným pohybom ruky čistiaci prostriedok. Vysokotlakový čistič K7 Premium Full Control má nízko položené ťažisko a podstavnú nôžku pre oveľa väčšiu stabilitu a bezpečnosť pri práci.


Parametre

DIZAJN
Form factorvzpriamene
Napájací zdrojElektrický
FarbaČierna
Vodný filterÁno
Dĺžka hadice10 meter
Materiál čerpadlahliník
VÝKON
Maximálny prietok600 l/h
Pracovný tlak (max)20 bar
Maximálna teplota vstupnej vody60 °C
SILA
Spotreba elektrickej energie3000 watt
Vstupné striedavé napätie230
Frekvencia vstupného striedavého napätia50
VLASTNOSTI
Druh tovaruTlakové umývačky
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť17,5 kg
Šírka330 mm
Hĺbka463 mm
Výška667 mm
ÚDAJE O BALENÍ
Nástavec v ceneÁno
Hadicový navijakNie

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?