Hisense promo

objavujte
svet

DOMÁCich spotrebičov hisense

 

Celá ponuka
"Moderné technológie sú našou vášňou a chceme ich sprístupniť celému svetu."

Výrobky Hisense sa vyznačujú inovatívnymi technológiami, ktoré vedia spríjemniť každodenný život. Chladničky a práčky nie sú výnimkou - sú to elegantné a špičkovo vybavené spotrebiče s bezproblémovou funkčnosťou a širokou dostupnosťou. Vďaka šetrnej prevádzke a dlhej životnosti sú šetrné nielen k prírode, ale aj k vašim peňaženkám.

Práčky so sušičkou

sú vybavené pre dokonalú starostlivosť o vašu bielizeň. Kvalitné invertorové motory umožňujú odstreďovanie vysokou rýchlosťou s minimálnymi vibráciami a hlučnosťou.
Zobraziť

Práčky Hisense

sú vybavené špecializovanými programami pre všetky druhy tkanín. Ponúkajú napríklad automatický dávkovač detergentu, samostatné čistenie bubna alebo pauzu pre pridanie bielizne.
Zobraziť

Chladničky s mrazničkou

sú perfektným riešením pre všetkých, ktorí ocenia kombináciu moderného dizajnu, vysokej úžitkovej hodnoty a výhodnej ceny. Energetická účinnosť až úrovne A +++ zaručuje úspornú prevádzku s ohľadom k životnému prostrediu.
Zobraziť

Americké chladničky

vynikajú nielen obrovským vnútorným objemom, ale zaujmú aj luxusným dizajnom, špičkovou výbavou a radom praktických funkcií. Pritom si ju môžete kúpiť za cenu bežnej kombinovanej chladničky.
Zobraziť

Sieť predajní OKAY

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky