Vážení zákazníci, 1. mája platí na všetkých predajniach štandardná otváracia doba.

x
Garmin Garmin Montana 600 MOTO + SK TOPO Garmin Montana 600 MOTO + SK TOPO 449

Moto navigácie

Garmin Montana 600 MOTO + SK TOPO

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


TomTom Rider 400 EU TomTom Rider 400 EU

320,74 € s DPH 384,90 Kód výrobku: 0100092420       Part.No.: 010-00924-20

Outdoorová navigácia Montana 600 Moto od renomovaného výrobcu - spoločnosti Garmin ponúka predovšetkým veľký otočný displej, všestranné využitie a vysokú odolnosť.

Všetky mapy budete pozorovať na veľkom 4" displeji s dotykovým ovládaním, ktorého obraz sa navyše prispôsobuje polohe. Vďaka vysokej citlivosti GPS potom máte zaručený skvelý signál, a to aj pri náročnejších podmienkach (stromy či okolité budovy). Navigáciu so sebou môžete vziať prakticky kamkoľvek a kedykoľvek. Je odolná proti dažďu, snehu, potu i krátkodobému namočeniu. Navyše je nárazuvzdorná a vďaka svojmu pogumovanému povrchu neutrpí veľké poškodenie ani pri páde.

Jedna z najväčších predností navigácie je možnosť jej umiestnenia na motocykel pomocou dodávaného RAM držiaka na riadidlá. V takom prípade oceníte aj možnosť ovládať navigáciu hlasom, vďaka čomu sa môžete stále plne sústrediť na cestu. Zariadenie má v sebe predinštalovanú mapu Slovakia Topo v.4 určenú pre turistiku a rekreáciu. Tá umožňuje plánovanie trás, farebné značenie ciest i vyhľadávanie zaujímavých objektov.

Pre skutočných dobrodruhov je pripravená aplikácia Adventures, ktorá umožňuje bezplatný a interaktívny spôsob, ako sa pochváliť svojimi zážitkami z ciest s komunitou ostatných cestovateľov či zdieľať svoje obľúbené miesta s vašou rodinou. Ďalej vás navigácia zabaví možnosťou nahrať skrýše GeoCashingu zo servera Geocashing.com vrátane celého popisu i rád a vydať sa ich ihneď hľadať.

Navigáciu napája dobíjacia Li-Ion batéria, ktorú je však možné v prípade potreby nahradiť dvojicou AA batérií. Ani pri dlhých túrach bez prístupu k elektrickej sieti vás tak navigácia nenechá na holičkách. Vo výpočte ďalších užitočných funkcií potom nemožno vynechať elektronický 3D kompas pre jednoduchú orientáciu v teréne alebo slot na microSD karty, ktoré možno využiť pre nahrávanie ľubovoľných máp.


Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie

TomTom Rider 400 EU TomTom Rider 400 EU

320,74 € s DPH 384,90 Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?