Emos Domáci videotelefón EMOS s pamäťou,farebná sada,H1019 Videotelefóny Domáci videotelefón EMOS s pamäťou,farebná sada,H1019 Domáci videotelefón EMOS s pamäťou,farebná sada,H1019 5 1 268.87

Videotelefón

Domáci videotelefón EMOS s pamäťou,farebná sada,H1019

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

König SAS-PH310 - videotelefon, LCD3.5 König SAS-PH310 - videotelefon, LCD3.5

148,35 € bez DPH 123,62 Videovrátnik EMOS H1019 je praktická sada domáceho videotelefónu a dvernej kamerovej jednotky, ktorá zaujme predovšetkým tým, že užívateľom poskytuje možnosť záznamu na SD kartu. Obraz môžete sledovať na veľkom 7" farebnom LCD monitore. Do prístroja možno napojiť 2 dverné stanice či CCTV kameru. S pomocou tohto zariadenia získate bezpečný prehľad o tom, kto u Vás zvonil a budete sa môcť kedykoľvek pozrieť, čo sa deje okolo Vášho domu. Prístroj disponuje vnútornou pamäťou, ktorá sa dá ďalej rozšíriť vložením SD karty. Fotografie v rozlíšení 800 x 480 sa vytvoria automaticky 5 s po zazvonení. Počas hovoru je možné potom natočiť záznam vo formáte .AVI, ktorý sa ukladá na SD kartu a ide bez problémov prehrať ako v počítači, tak v tablete či mobile.

Obsluha videotelefónu sa uskutočňuje jednoducho pomocou dotykových tlačidiel. Dverová stanica disponuje antivandal prevedením kamerovej jednotky, ktorá sa prepája pomocou 4 vodičov. Je určená k povrchovej inštalácii na omietku. Kamera zaberá okolie v uhle 80°. Videovrátnik má okrem iného na starosti ovládanie dverného zámku, takže Vám ušetrí cestu k bránke, čo oceníte najmä pri zlom počasí. Poteší Vás jeho jednoduchá inštalácia i obsluha, s ktorou si poradí skutočne každý člen rodiny. Nabíjanie prebieha pomocou adaptéra, ktorý je súčasťou balenia.


Parametre

TECHNICKÉ DETAILY
Farebná tlačÁno
OBRAZOVKA
Uhlopriečka displeja17,8 centimeter (7")
DIZAJN
FarbaBiela
Systém ovládaniaTlačidlá, Dotyk
SILA
Výstupné napätie adaptéru15
Výstupný prúd adaptéru1,5 ampér
ÚDAJE O BALENÍ
Obsahuje kameruÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
    • cena u Okay
    • nic
    0 hlasov
Položiť novú otázku