Doprava a platba

Existuje niekoľko možností dopravy platobných metód

 1. Doprava na predajňu OKAYOsobný odber v predajni - elektro aj nábytok

 2.  Rezervácia elektra - do hodiny pripravené na predajni

 3. Doprava domov kuriéromDoprava na moju adresu kuriérom - elektro aj nábytok až domov

Doprava na predajňu

DOPRAVA NA PREDAJŇU

Nábytok

Malé elektro

Veľké elektro

Klasické doručenie*
2 – 7 pracovných dní

Klasické doručenie*
1– 3 pracovné dni

Doručenie Expres*
1 pracovný deň

Klasické doručenie*
1 – 6 pracovných dní

Doručenie Expres* 1 pracovný deň

0,10 € ZADARMO 4,40 € ZADARMO 24,20 €
*O možnosti vyzdvihnutia elektra alebo nábytku v predajni vás budeme informovať SMS správou a e-mailom. Aby ste si mohli vyzdvihnúť tovar, je potrebné vedieť číslo objednávky. Elektro si môžete vyzdvihnúť do 5 dní od dodania na predajňu, nábytok do 16 dní (termín je uvedený v potvrdzujúcom e-maile aj v SMS správe). V predajni je možné platiť v hotovosti, kartou alebo na splátky.

 

Výhody dopravy na predajňu

 • Viac ako 35 predajní po celej SR
 • Predajne sú otvorené 7 dní v týždni
 • Každá predajňa má dostatočne veľké parkovisko
 • Vrátenie a výmena tovaru priamo v predajni
 • Možnosť dohodnutia výhodného nákupu na splátky
 • V predajni sú odborníci, ktorí vám radi poradia
 • Možnosť objednať k doprave aj odbornú montáž nábytku a elektra u vás doma

Využite výhodnú šancu lacnej dopravy na predajňu a ušetrite s OKAY.sk na doprave ešte viac! Tovar si môžete vyzdvihnúť na viac ako 40 predajniach OKAY po celej Slovenskej republike. Vyzdvihnutie objednaného tovaru je možné kedykoľvek v rámci otváracej doby predajní, vrátane víkendov. Pri odbere v predajni je možné si tovar osobne skontrolovať a vyskúšať. Výhodná doprava na predajňu pre nábytok aj elektro! To je OKAY!

 • BA TT NI BB KE PR ZA TN
  mapa

Rezervácia elektra – do hodiny pripravené v predajni

Aj my v OKAY.sk neradi čakáme. Preto sme pre vás pripravili expresnú službu rezervácie elektra, ktoré tak budete mať do jednej hodiny pripravené na zvolenej predajni. Jedinou podmienkou je, že dané elektro musí byť na zvolenej predajni skladom.

Pre expresnú rezerváciu použite tlačidlo REZERVOVAŤ V PREDAJNI. Zadaním názvu mesta alebo PSČ vyhľadajte predajňu, v ktorej chcete elektro rezervovať. Elektro máte do jednej hodiny pripravené a môžete si ho ihneď odviezť domov.

Rezervácia v predajni Dostupnosť v predajni

 

Doprava domov kuriérom – elektro aj nábytok

Prezrite si kompletný cenník dopravy elektra a nábytku až k vám domov. Nerozumiete niektorej jeho časti? Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme.

CENY DOPRAVY ELEKTRA

 

Malé elektro
do 4 €

Malé elektro
nad 4 €

Veľké elektro
nad 50 kg

Klasické doručenie
2 – 4 pracovné dni
Bezstarostná preprava + 0,99 € *

ZADARMO ZADARMO ZADARMO

Expresné doručenie
1 pracovný deň
Bezstarostná preprava + 0,99 € * 

4,40 € 2,99 € 24,20 €

* Bezstarostná preprava: Istota doručenia bez reklamácie prepravy. Pri strate alebo poškodení tovaru prepravou odošleme nový tovar obratom pri nahlásení do 24 hodín.

 

CENY DOPRAVY NÁBYTKU
 

Doprava domov
PLATBA VOPRED

 

Doprava domov

 

HODNOTA OBJEDNÁVKY

NÁBYTOK

do 200 € 9,90 € 39,99 €
do 800 € 9,90 € 39,99 €
nad 800 € 0,10 € 39,99 €

 

Platobné metódy

Spôsoby platby za tovar
Platobná metóda Cena za platbu
V predajni ZADARMO
Platobná karta
(Maestro, Visa, MasterCard)
ZADARMO
Okamžitý bankový prevod
(Zoznam podporovaných bánk tu!)
ZADARMO
Bankový prevod
(ľubovoľná banka)
ZADARMO
Dobierka: Elektro 1,49 €
Dobierka: Nábytok 2,99 €


Informácie o platobných metódach


Platba v predajni

Platíte pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na predajni v hotovosti, kartou alebo na splátky

Platba platobnou kartou

Platíte ihneď po zadaní vašej objednávky platobnou kartou, ktorá umožňuje platby na internete. Zadávate šestnásťmiestne číslo svojej karty, dátum expirácie karty a CVC/CVV kód.

Platba okamžitým bankovým prevodom

Počas objednávky budete presmerovaný na stránku vašej banky, kde formou predvyplneného príkazu k platbe, tovar uhradíte. Výhodou je, že tovar odosielame ihneď po zadaní príkazu a nečakáte, kým sa nám peniaze pripíšu na účet.

Zoznam bánk s podporou okamžitého bankového prevodu

 • TatraPay
 • Sporopay
 • VÚB Banka
 • ČSOB
 • UniPlatba
 • Poštová Banka

Platba klasickým bankovým prevodom

Po odoslaní objednávky vám na e-mail pošleme podrobné informácie, na základe ktorých možno uhradiť platbu. Odoslanie tovaru, ktorý je skladom, je možné až po pripísaní peňazí na účet. Pripísanie trvá približne 2 - 4 dni.

Platba na dobierku

Platíte v hotovosti, alebo kartou pri samotnom prevzatí tovaru, ktorý vám privezie prepravná služba. Balíky iba platba kartou pri prevzatí.

Výhody dopravy s OKAY

Už viac ako 25 rokov sa v OKAY.sk snažíme priblížiť čo možno najviac potrebám našich zákazníkov. K tomu patrí aj kvalitný servis, ktorý nezahŕňa iba dopravu k vám domov, ale aj profesionálnu montáž. Ak chcete ušetriť, môžete si tovar nechať doviezť na jednu z našich 40 pobočiek po celej Slovenskej republike. Stačí si len vybrať, o ostatné sa postaráme my! A to je OKAY.

Čo je dobré vedieť

Záručný list

Ak pri tovare záručný list nie je, nevadí. V prípade reklamácie použite daňový doklad: faktúru alebo účtenku. Ak je nepotvrdený záručný list súčasťou balenia, radi vám ho potvrdíme v našich predajniach alebo po zaslaní poštou. 

Faktúra

Faktúra (daňový doklad) nie je súčasťou dodania, zasielame ju automaticky až po dodaní tovaru. Najneskôr do týždňa od doručenia tovaru faktúru obdržíte na e-mail zadaný pri vytváraní objednávky.

Doprava spotrebičov

V prípade prepravy prepravcom bez doplnkových a exclusive služieb bude tovar doručený len k dverám podľa dostupnosti.

Bezstarostná preprava

Pri objednaní služby bezstarostná preprava to pre kupujúceho znamená, že nepríjemnosť vedenia reklamačného konania s prepravcom na seba preberá za splnenia stanovených podmienok predávajúci. Kupujúci má povinnosť pri prevzatí zásielky skontrolovať riadne a zo všetkých strán prepravný obal, v prípade zistenia akéhokoľvek poškodenia prepravného obalu je povinný dôsledne a úplne uviesť všetky poškodenia obalu do potvrdenia o prevzatí zásielky (prevzatie s výhradou).

V prípade zistenia poškodenia oznámi vznik škody v rámci "bezstarostnej prepravy" do 24 hodín od prevzatia zásielky, a to u predávajúceho nahlásením na e-mail obchod@okay.cz spoločne s fotkami obalu a tovaru. Po splnení uvedených podmienok kupujúci dostane nový výrobok. V prípade, že nie je možné zaslať identický výrobok, bude poskytnutý výrobok náhradný, rovnakej hodnoty a kvality.

Čo odporúčame skontrolovať

Pri prevzatí tovaru prosím skontrolujte, či je obal aj výrobok neporušený a v prípade akejkoľvek nezrovnalosti tovar nepreberajte. Kontrola funkčnosti výrobku na mieste nie je bohužiaľ možná. V prípade, že by vám výrobok nefungoval alebo bol nejako poškodený, čo najskôr nás kontaktujte.

 GCS111019


Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky