OKAY patrí medzi TOP 350 európskych internetových predajcov

Vďaka úspechom za posledný rok a pol sa spoločnosť OKAY dostala medzi 350 najlepších internetových predajcov v Európe. V prestížnom rebríčku IREU TOP 500 britskej inštitúcie InternetRetailing sa tak zaradila medzi absolútnu európsku špičku.

InternetRetailing počas 18 mesiacov sledoval viac ako 11 000 internetových obchodov v 32 európskych krajinách. Odborníci analyzovali šesť kategórií, na základe ktorých rozhodli o celkovom umiestnení skúmaných spoločností (dosah značky, mobilný predaj, merchandising, logistiku, zákazníkov a stratégiu a inovácie).

Zo štatistík jednotlivých kategórií vyplýva, že spoločnosť OKAY je po všetkých stránkach vyvážená. Ani o jednej z kategórií spomenutých vyššie nemožno povedať, že by značne prevyšovala ostatných 5. Po všetkých stránkach si tak OKAY drží vysoký štandard služieb, ktoré zákazníkom poskytuje.

Súčasne s rebríčkom britská inštitúcia zverejnila aj zoznam TOP 500 najväčších európskych internetových predajcov. V tom OKAY figuruje takisto medzi 350 najväčšími. Výskum InternetRetailing sa v celoeurópskom meradle konal prvýkrát. Inštitúcia doteraz sledovala výhradne britský trh. Rok 2016 je tak zlomový predovšetkým z hľadiska hodnotenia firiem naprieč celou Európou.

Zdroj: InternetRetailing

Líbí se vám tento článek?

Podobné články