REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 10 ks
Nábytkový program

Zoom

Neexistuje žiadne pravidlo, že by detská izba musela bezpodmienečne hýriť miliónmi farieb. Staršie deti o mnoho viac ocenia exkluzivitu a originálny štýl. Preto si zamilujú detský nábytkový program Zoom , ktorý má niekoľko základných znakov, vďaka ktorým sa pre deti stáva pútavým. Príjemné farebné dekory krásne oživia izbu vášho dieťaťa. Kovové úchyty dodávajú moderný dizajn.  Program zahrňuje praktické skrine s množstvom úložného priestoru, pohodlné postele, komody, poličky aj pracovné stoly so širokou pracovnou plochou.  Nábytok Zoom je vyrobený z...

Čítajte viac

Cena kompletu:
469,01 
s DPH 562,84 
Cena sa skladá z:

Zoom - Detský pracovný stôl ZM9 (antic, fialová)

Detský pracovný stôl
99,16 € s DPH 119,00 

Zoom - Komoda ZM7 (antic, fialová)

Detská komoda
112,23 € s DPH 134,68 

Zoom - Skriňa ZM3 (antic, fialová)

Detská skriňa
124,16 € s DPH 149,00 

Zoom - Skrinka závesná ZM10 (antic, fialová)

Detská police
42,90 € s DPH 51,48 

Zoom - TV stolík ZM8 (antic, fialová)

Detský TV stolík
90,56 € s DPH 108,68 

Položky kolekcie nábytku Zoom

Zobrazujem 1-9 produktov z 13 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Zoom

Neexistuje žiadne pravidlo, že by detská izba musela bezpodmienečne hýriť miliónmi farieb. Staršie deti o mnoho viac ocenia exkluzivitu a originálny štýl. Preto si zamilujú detský nábytkový program Zoom, ktorý má niekoľko základných znakov, vďaka ktorým sa pre deti stáva pútavým. Príjemné farebné dekory krásne oživia izbu vášho dieťaťa. Kovové úchyty dodávajú moderný dizajn. 

Program zahrňuje praktické skrine s množstvom úložného priestoru, pohodlné postele, komody, poličky aj pracovné stoly so širokou pracovnou plochou. 

Nábytok Zoom je vyrobený z laminátových dosiek, ktorých povrch je plne umývateľný. Tieto dosky sú vysoko kvalitné a odolné. ABS hrany dodávajú luxusný vzhľad a zároveň nie sú ostré. 

Ďalšou výhodou tohto programu je jeho variabilita. Prvky si môžete podľa potreby poskladať tak, aby všetko vyhovovalo rozmerom izby a potrebám dieťaťa. Neutrálny dekor môže efektívne doplniť výrazná farba stien, plagáty či ďalšie dekorácie.  

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • úložné priestory
  • umývateľný povrch
  • pútavý vzhľad
  • ABS hrany

 

Vyhotovenie:

  • materiál: laminát, ABS, hliník
  • dekor: šedá, fialová

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky