129 405 elektra ihneď k odoslaniu

748 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Vstavaný displej 0

Ionizátor 0

Automatické vypnutie 0

Príznaky tovaru 1

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Žehličky na vlasy - OKAY Piešťany

Nie nadarmo sa vraví - vlasy, koruna krásy. Ak svojim vlasom venujete extra starostlivosť, odvďačia sa vám. Výrobky na vlasy sú v dnešnej dobe vyvinuté natoľko, že vedia urobiť divy aj s nepoddajnými vlasmi. K tomu taktiež možno priradiť elektronické príslušenstvo na úpravu vlasov. Žehličky na vlasy nám už dlhé desaťročia pomáhajú skrotiť pevné kučery, vlnky alebo iba zdokonaliť rovné vlasy. Pri kúpe žehličky na vlasy je potrebné si uvedomiť frekvenciu v akej ju budete používať. Oplatí sa do nej investovať napriek tomu či bude vyťažená viackrát do týždňa, alebo len pár krát do roka. V článku vám predstavíme aké typy žehličiek sú momentálne k dispozícii.

Žehličky na vlasy

Existujú špeciálne typy žehličiek na vlasy. Možno ste už počuli o iónových žehličkách, ale ak nie, tak sa od obyčajných líšia tým, že premieňajú vo vlasoch iónový náboj a tým zlepšujú celkový vzhľad vlasov. Okrem iónových sú na trhu parné žehličky, ktoré sú vhodné pre nepoddajné vlasy. Obsahujú malú nádobu na vodu. Para, ktorá z nich vychádza žehlí vlasy a zároveň ich aj hydratuje. V neposlednom rade poznáme aj žehliace kefy. Sú vhodné pre tých, pre ktorých je ich ranný čas drahocenný. V jednom ťahu vlasy vyrovnávajú aj češú.

Mini cestovné žehličky

Ak ste svetobežník a cestovanie je vám blízke, určite poznáte ten pocit obrovského kufra a obmedzeného miesta v ňom. Mini žehličky vhodné na cestovanie boli vyrobené hlavne kvôli tomu, aby sa predišlo problému s miestom v batožine. Pokiaľ vás neustále trápi otázka týkajúca sa málo miesta, zadovážte si kompaktnú verziu žehličky na vlasy.

Povrch žehliacich plôch

Veľmi dôležitým faktorom je povrch žehliacej plochy, ktorá sa dotýka vlasov. V minulosti sa používali kovové plochy, ktoré neboli tak výkonné, preto boli nahradené inými materiálmi. V súčasnosti medzi bezpečný variant patrí zvyčajná keramická plocha. Na takéto žehličky narazíte v každej predajni alebo e-shope OKAY. Hlavným plusom je rýchly ohrev, to znamená, že vlasy nebudú pod ramenami žehličky dlho a nepoškodia sa. Typom, na ktorý nenarazíte všade je napríklad keramická žehlička s rôznymi prímesami ako sú titán, diamant alebo napríklad teflón, pričom každá prímes má iné vlastnosti. Titán robí vlasy lesklejšími, turmalín znižuje statický náboj vo vlasoch, teflón zabraňuje obsiahnutiu kozmetických prípravkov ramenami žehličky a ich následnému pripaľovaniu. Za tieto žehličky si priplatíte ale určite to nebudete ľutovať.

Veľkosť ramien žehličky

Veľkosti ramien žehličky vyberáte podľa typu vlasov. Ak máte kučeravé, nepoddajné vlasy, odporúča sa zadovážiť si široké rameno, ktoré vlasy skrotí rýchlejšie a tým pádom budú menej trpieť. Úzke rameno je vhodné na stajlovanie vlasov, vytváranie vlniek.

Na žehličkách je dobré si všímať to, ako rýchlo sa nahrievajú, či majú otočný kábel, alebo či sa dá zamknúť teplota. Prítomnosť LCD displeja nie je vôbec tabu a je dobré si za to priplatiť.

V našej ponuke si môžete vybrať tú správnu žehličku na vlasy zo značiek ako Bellissima, Concept, Remington alebo Rowenta.

1. Žehlička na vlasy Bellissima 11632, parná Žehlička na vlasy Bellissima 11632, parná
SKLADOM
SKLADOM 57,78 € bez DPH 48,15 
2. Žehlička na vlasy Remington S8500 Shine Therapy Žehlička na vlasy Remington S8500 Shine Therapy
SKLADOM
SKLADOM 28,00 € bez DPH 23,33 
3. Žehlička na vlasy Bellissima 11640 Mini BM 200 Žehlička na vlasy Bellissima 11640 Mini BM 200
SKLADOM
SKLADOM 13,82 € bez DPH 11,52 
4. Žehlička na vlasy Remington S5505 Pre Ceramic Ultra Žehlička na vlasy Remington S5505 Pre Ceramic Ultra
SKLADOM
SKLADOM 27,90 € bez DPH 23,25 
5. Žehlička na vlasy Remington S3500 Ceramic Straight Žehlička na vlasy Remington S3500 Ceramic Straight
SKLADOM
SKLADOM 21,90 € bez DPH 18,25 
6. Žehlička na vlasy Bellissima 11464 B21 100 Imetec Žehlička na vlasy Bellissima 11464 B21 100 Imetec
SKLADOM
SKLADOM 12,80 € bez DPH 10,67 
7. Žehlička na vlasy Rowenta Liss&Curl SF4210F0, 2v1 Žehlička na vlasy Rowenta Liss&Curl SF4210F0, 2v1
SKLADOM
SKLADOM 27,17 € bez DPH 22,64 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-11 produktov z 11 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky