Naparovacia žehlička

Žehlička Bosch TDI903231H, 3200W

Cena s DPH:
94,99 €
Splátky:
Kúpiť na splátky

Posledný kus!

Dostupné ihneď v 22 predajniach
REZERVOVAŤ V PREDAJNI
Doručenie do 60 min za 8 EUR ★ Viac tu
Nákup cez telefón: +421 918 726 222​ Po-Pia 08-19h
Príkon 3200 watt, Vertikálne naparovanie , Automatické odstraňovanie vodného kameňa , Systém proti kvapkaniu , Materiál žehliacej plochy Žehliaca plocha Ceranium Glissée Pre ďalšie špecifikácie

Parný generátor BOSCH TDI903231H ti poskytne prvotriedne výsledky v žehlenie = oblečenie bude dokonale rovné, bez najmenšieho záhybu. Maximálny príkon tohto pomocníka je 3200 W, takže bude stačiť naozaj len chvíľka a môžeš začať s žehlením. Aby ťa pri tejto domácej práci nič neobmedzovalo a tie sa nemusela prispôsobovať prístrojmi, disponuje parný generátor 2,5 metrovou prívodnou šnúrou. Veľkou výhodou je tlačidlo eco button. To sa postará o energeticky úpornejšia nastavenie pary, takže ušetríš až 25% energie a 35% vody.

Neváhaj a staraj o svoje oblečenie tak, ako si zaslúži!

Parný generátor BOSCH TDI903231H ti poskytne prvotriedne výsledky v žehlenie = oblečenie bude dokonale rovné, bez najmenšieho záhybu. Maximálny príkon tohto pomocníka je 3200 W, takže bude stačiť naozaj len chvíľka a môžeš začať s žehlením. Aby ťa pri tejto domácej práci nič neobmedzovalo a tie sa nemusela prispôsobovať prístrojmi, disponuje parný generátor 2,5 metrovou prívodnou šnúrou. Veľkou výhodou je tlačidlo eco button. To sa postará o energeticky úpornejšia nastavenie pary, takže ušetríš až 25% energie a 35% vody.

Neváhaj a staraj o svoje oblečenie tak, ako si zaslúži!

Kód výrobku: TDI903231H       Part.No.: TDI903231H


Parný generátor BOSCH TDI903231H

Parný generátor BOSCH TDI903231H vám poskytne prvotriedne výsledky pri žehlení – oblečenie bude dokonale rovné, bez najmenšieho záhybu. Maximálny príkon tohto pomocníka je 3200 W, takže bude stačiť naozaj len chvíľka a môžete začať so žehlením. Aby vás pri tejto domácej práci nič neobmedzovalo a vy ste sa nemuseli prispôsobovať prístroju, disponuje parný generátor 2,5 metrovou prívodnou šnúrou. Odteraz už nebudete musieť hľadať po celom dome predlžovačky či sťahovať nábytok. Veľkou výhodou je tlačidlo eco button. To sa postará o energeticky úpornejšie nastavenie pary, takže ušetríte až 25 % energie a 35 % vody. 

   Profesionálne používanie pary

Premýšľate nad tým, ako si uľahčiť a urýchliť žehlenie bielizne? Firma BOSCH túto dilemu vyriešila za vás. Vybavila naparovaciu žehličku inovatívnym systémom AdvancedStream s optimálnym a výkonným výstupom pary. Ten s pomocou prepracovaného systému a usporiadania parných kanálikov, výstupných otvorov a vodiacich prvkov zaisťuje cielenú distribúciu pary, ktorá vnikne oveľa hlbšie do tkaniny a tým uhladí aj tie najväčšie záhyby.

   Výkonný motor

Turbo parný generátor so systémom MotorSteam 200/65 disponuje vysoko výkonným motorom, ktorý zaisťuje rýchle zahriatie žehliacej plochy a neustále hlboké prenikanie pary do tkaniny, čím sú zaistené tie najlepšie výsledky. Pre zaistenie pary má motorové čerpadlo za úlohu dodávať do komory vodu v rekordnom čase a zastaviť sa len v prípade, že to budete chcieť vy.

 Bezpečnosť na prvom mieste

Parný generátor BOSCH disponuje funkciami SenzorSteam a ActiveControl Advance, ktoré zaisťujú maximálnu bezpečnosť, ale zároveň aj vysoký výkon a veľké množstvo pary. Ide o to, že akonáhle žehličku odložíte, dôjde k jej vypnutiu. Keď ju zase zdvihnete, automaticky sa zapne ohrev spolu s parou na plný výkon, čo je zabezpečené vďaka výkonnému motoru. Veľkou výhodou je to, že vďaka týmto funkciám ušetríte množstvo energie.

   Už žiadne mokré škvrny

Iste poznáte tú situáciu, kedy sa ponáhľate a na poslednú chvíľu si potrebujete ešte niečo vyžehliť. V tento moment sú možné len dva konce. Prvý je šťastný, kedy všetko dobre dopadne a vy môžete utekať a už sa ďalej nezdržiavať. Zákon schválnosti sa však väčšinou postará o ten horší koniec. V priebehu žehlenia sa vám na oblečení objaví nevzhľadná mokrá škvrna a vy sa musíte na poslednú chvíľu prezliecť a znova upraviť. Odteraz sa ale vždy dočkáte iba šťastného konca. Žehlička Bosch disponuje funkciou DripStop, ktorá pomocou zabudovanej kontrolky sníma teplotu vody a zabraňuje vzniku vodných škvŕn na látke.

   Predĺženie životnosti 

Funkcia 4AntiCalc sa postará o to, že budete môcť žehliť aj viackrát za deň v priebehu niekoľkých rokov. Firma Bosch vybavila naparovaciu žehličku ochranou, ktorá nikdy nesklameSelfclean, Calc'nClean a zabudovaný systém AntiCalc, teda špeciálne riešenie pre odstraňovanie vodného kameňa. Títo traja hrdinovia majú za úlohu zabraňovať tvorbe vodného kameňa vo vnútri žehličky a tým spoľahlivo predĺžiť životnosť a účinnosť spotrebiča.

 Jednoduché ovládanie

Funkcia Steam on Demand vám umožní používať paru kedykoľvek budete chcieť. Stačí stlačiť tlačidlo, ktoré sa nachádza na rukoväti, a podľa toho, ako dlho ho budete držať, bude para produkovaná. Celý mechanizmus je veľmi jednoduchý a užívateľsky príjemný. V prípade, že si nebudete priať žehliť s parou vôbec, jednoducho sa tlačidla ani nedotknete.

 

 

(3,48 MB)

Parametre

VLASTNOSTI
ModelSuché aj parné žehlenie
Materiál žehliacej plochyŽehliaca plocha Ceranium Glissée Pre
Nastaviteľná paraÁno
Dĺžka šnúry2,5 meter
SamočistenieÁno
FarbaFialová, Biela
Stály výstup pary65 g/min
Automatické odstraňovanie vodného kameňaÁno
Kapacita vodného zásobníka0,4 L
BezšnúrovýNie
Systém proti kvapkaniuÁno
Systém proti usadzovaniuÁno
Odvápňovacia funkciaÁno
Navrhnuté pre cestovanieNie
Výkon parného rázu200 g/min
Vertikálne naparovanieÁno
ERGONÓMIA
Ergonomický dizajn žehličkyÁno
SILA
Príkon3200 watt

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
  • Zehlicka ma silny parni raz. Prozehli i vice vrstev.
  • To ocenite pri zehleni lozniho pradla. Prace je rychla.
  • Neni treba dvakrat projizdet jiz vyzehlena mista. Perfektni.
  • Nezehli bez obsluhy, nesklada pradlo.
  1 hlas
  • paráda
  • nenašel jsem
  0 hlasov
  • Supr barva.
  • Za tu cenu by mohla žehlit sama.
  0 hlasov

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 94,99 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: