YURBUDS Yurbuds Focus 200 for Women modrá Ostatné príslušenstvo Yurbuds Focus 200 for Women modrá 27.54

Redukcia a ostatné príslušenstvo

Yurbuds Focus 200 for Women modrá

-44% zľava

ZĽAVA 2 % ★ Garancia najnižšej ceny

Ilustračné fotografie

Cena s DPH:
27,54 €
Pôvodná cena:
49,00 
Ušetríte
44% 21,46 €

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.

vnútrosluchové, Kábel, Biela, Modrá, Frekvencia slúchadiel 20–20000 Hz ďalšie špecifikácie

Kód výrobku: YBWNFOCU02ANW
Part.No.: YBWNFOCU02ANW

Firma Yurbuds, založená v roku 2008 aktívnym triatlonistom, si kladie za cieľ transformovať skúsenosti športovcov do produktov, ktoré integrujú ergonómiu, výkon a emotívny dizajn. Vďaka tomu, že na vývoji slúchadiel pracujú atléti z najrôznejších odvetví, sa podarilo stvoriť jedinečný rad slúchadiel Yurbuds Focus 200. Slúchadlá boli vyvinuté špeciálne pre potreby aktívne žijúcich žien tak, aby dokonale padli do menších ženských uší a neublížili ani pri extrémnych športoch. Silikónové nadstavce dizajnované podľa fyziológie ženského ucha zaručia najvyššiu možnú mieru komfortu - sú mäkké a pohodlné, takže Vás nebudú ani pri celodennom používaní tlačiť. Takú mieru komfortu s inými slúchadlami nezažijete!

Slúchadlá sú vyrobené v štýlovom dizajne a ich modro-biela farba poteší všetky športovkyne, ktoré neskrývajú svoju ženskosť. Vďaka premyslenému systému uchytenia TwistLock slúchadlá nikdy nevypadnú z ucha - stačí ich zasunúť, pootočiť a môžete sa ľubovoľne bez rizika pohybovať. Aby sedeli skutočne všetkým, sú dodávané v športovom puzdre vrátane dvoch ďalších veľkostí silikónových nadstavcov. Koncovky do uší s technológiou FlexSoft sú veľmi mäkké a pohodlné, vyrobené z mäkkého lekárskeho silikónu využívaného v lekárstve. Týmto slúchadlám neublíži ani náročný tréning alebo pobyt v prírode - sú totiž odolné voči dažďu, striekajúcej vode i potu. Majú teda všetky potrebné vlastnosti na to, aby sa stali Vaším spoľahlivým partnerom pri všetkých aktivitách.

Slúchadlá Yurbuds Focus 200 ponúkajú kvalitný zvuk v celom frekvenčnom spektre 20 Hz až 20 kHz, čo zaručuje skvelé počúvanie od najnižších až po vysoké tóny. Výborný zvuk podporujú tiež rozmerné neodymové dynamické meniče (12,2 mm). Otvorená konštrukcia slúchadiel Vám umožní vnímať okolie, čo zvyšuje Vašu bezpečnosť na ulici. Slúchadlá zapojíte pomocou klasického 3,5 mm jacku, sú teda kompatibilné s väčšinou zariadení od smartfónov cez notebooky po prenosné hudobné prehrávače. Model Yurbuds Focus 200 je novo vybavený káblom s exkluzívnym systémom magnetov Quik Clik™, vďaka ktorému sa Vám kábel nikdy nezamotá. Môžete slúchadlá jednoducho zopnúť k sebe a nechať ich visieť na krku alebo ich kdekoľvek bezpečne uskladniť.


Parametre

MOŽNOSTI PRIPOJENIA
Rozhranie zariadenia3,5 mm jack
3,5 mm konektorÁno
Technológia prepojeniaKábel
SLÚCHADLÁ
Frekvencia slúchadiel20–20000 Hz
Typ slúchadielvnútrosluchové
Ovládač jednotky1,22 centimeter
Typ ovládačaDynamický
Typ magnetuneodymium
Štýl noseniaZa uši
DIZAJN
FarbaBiela, Modrá
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Šírka balenia83 mm
Hĺbka balenia38,1 mm
Výška balenia158,8 mm
ÚDAJE O BALENÍ
PuzdroÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku

Yurbuds Focus 200 for Women modrá Yurbuds Focus 200 for Women modrá

27,54 € bez DPH 22,95