Robotický vysávač

Xiaomi Roborock Sweep One S50

Cena s DPH:
469,00 €
Dostupné ihneď v 1 predajni
REZERVOVAŤ V PREDAJNI
Doručenie do 60 min za 8 EUR ★ Viac tu
Nákup cez telefón: +421 918 726 222​ Po-Pia 08-19h
Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný Podobné produkty

Po veľmi úspešnej prvej generácii robotického vysávača Mi Vacuum Cleaner prichádza na rad jeho vylepšená a nová verzia - Roborock Sweep One S50. Dizajn vysávača ostáva veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu. Na hornej strane tentokrát nájdete 3 ovládacie tlačidlá - tlačidlo nabíjanie (vysávač sa tak vráti do nabíjacej stanice), tlačidlo on/off a tlačidlo pre vyčistenie vybraného miesta.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie už dnes!

Po veľmi úspešnej prvej generácii robotického vysávača Mi Vacuum Cleaner prichádza na rad jeho vylepšená a nová verzia - Roborock Sweep One S50. Dizajn vysávača ostáva veľmi vkusný a elegantný a bude sa tak hodiť do každého bytu. Na hornej strane tentokrát nájdete 3 ovládacie tlačidlá - tlačidlo nabíjanie (vysávač sa tak vráti do nabíjacej stanice), tlačidlo on/off a tlačidlo pre vyčistenie vybraného miesta.

Neváhajte a uľahčite si upratovanie už dnes!


Kód výrobku: MISWEEPONES50
Part.No.: XIAOMI ROBOROCK SW

Mokré čistenie

Jednou z najväčších inovácií, ktoré tento robot ponúka, je mokré čistenie a vysávanie zároveň. S vysávačom tentokrát dostanete aj bionický rastlinný filter na vodu s objemom 100 ml. Funguje rovnako ako rastliny, ktoré prijímajú vodu zo zeme. K vysávaču ho dokážete pripojiť jednoduchým nasunutím na jeho spodnú časť, kým nebudete počuť zaklapnutie. V tomto čistiacom móde dokáže pracovať 45 až 60 minút za účelom ešte lepšieho odstránenia nečistôt a vyčistí tak približne 125 m2.

 


 

Silný japonský motor NIDEC

Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. U Mi Vacuum Cleaner bol nasadený výkonný motor, ktorý disponuje sacím tlakom až 2000 Pa a za minútu pojme 0,67 m3 vzduchu. Je tak jedným z najvýkonnejších robotických vysávačov na trhu. Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom alebo pri vysávaní pozdĺž stien. Práve na to slúži malá guľatá kefa, ktorá nečistoty a prach vháňa pod jednotku vysávača. Všetky nečistoty sú zachytávané do nádoby s objemom 0,48 l. Prúd vzduchu ďalej pokračuje z nádoby cez veľký HEPA filter, kde sú zachytené aj malé prachové častice a pri vysávaní tak nie sú vypúšťané späť do miestnosti. Filter je umývateľný, čo je určite skvelá správa pre alergikov a astmatikov.

 


 

Prekonáva bariéry a je tichší

Napriek tomu, že je nový robot dodávaný s väčšou sacou silou (max. 2000 Pa), prichádza s tichým uzáverom z bavlny a pórovitým vzdušným sitom a znižuje tak hlučnosť na 54-67 dB. Má nainštalované kolieska a dokáže tak prekonať bariéry vysoké až 2 cm.

 


 

13 senzorov pre dokonalú orientáciu

Roborock Sweep One je vybavený trinástimi rôznymi senzormi. Tým najpokročilejším rozhodne zostáva laserový senzor vzdialenosti. Nachádza sa hore v korunke vysávača, ktorá sa otáča o 360° a senzor skenuje celé okolie vašej domácnosti 1800x za sekundu. Laserový senzor LDS je veľmi podobný tomu, ktorý sa nachádza v moderných autonómnych vozidlách s autopilotom. Ďalej vo vysávači nájdete ultrasonický radarový senzor, detektor schodov, detektor steny, detektor plnej nádobky na smeti, detektor kolízie, elektronický kompas, gyroskop, akcelerometer, merač vzdialenosti, merač rýchlosti ventilátora a detektor zdvihnutia, pokiaľ niekto zdvihne vysávač z podlahy, automaticky zastaví svoju činnosť.

 


 

Precízne procesy

Na rýchle spočítanie trasy slúžia tri rôzne a výkonné procesory. To je práve ďalšia odlišnosť od konkurenčných lacnejších vysávačov, ktoré trasu miestnosti väčšinou vyhodnocujú na základe kolízií s pevnými prekážkami, nemajú prvotriednu orientáciu v priestore, a preto pomerne veľkú časť plochy nedokážu efektívne vysať. Detektor stien slúži na to, aby bolo upratané aj pozdĺž stien a zároveň do nich vysávač nenarážal. Vysávač jazdí pozdĺž steny v presne vymedzenej vzdialenosti 10 mm a malá guľatá kefa sa stará, aby bol tento 10 mm priestor dokonale čistý.

 


 

Detekcia prekážok

Inteligentná detekcia koberca - nová funkcia, akonáhle vysávač rozpozná koberec, zapne maximálny režim pre čo najlepšie vysatie. Do normálneho režimu sa vráti, hneď ako robot koberec opustí. Všetko je plne automatické. Štvorica senzorov detektorov schodov stráži, aby vysávač nikam nespadol, merač vzdialenosti zase meria, akú vzdialenosť vysávač za svoj život prejde, podobne ako automobily. Rovnako môžete po novom zabudnúť na zamotávanie vlasov, pretože nový vysávač je navrhnutý tak, aby zabraňoval uviaznutiu vlasov v motore.

 


 

5200 mAh Li-ion batéria

Roborock Sweep One je vyzbrojený veľkokapacitnou Li-Ion batériou, s kapacitou 5200 mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG/Panasonic, rovnako ako v prípade obľúbených Powerbaniek. Taká kapacita potom stačí pri úplnom nabití až na 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250 m2 priestoru. Hladinu nabitia batérie indikuje oválny rámček okolo tlačidiel vysávača.

 


 

Aplikácia MI HOME

V neposlednom rade, skvelé novinky prináša ovládacia aplikácia pre váš smartphone! Zariadenie možno navigovať jednoduchým klepnutím na určitú Areu, ktorú chcete vyčistiť, a o zvyšok sa postará sám. Ďalej môžete vytvoriť v aplikácii virtuálnu stenu a vysávač sa tak nedostane do priestorov, do ktorých nechcete. Na aplikácii je skvelé, že je pripojená cez váš Xiaomi účet ku všetkým prvkom inteligentnej domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy alebo skontrolovali, koľko máte doma stupňov.

(431 kB)

Parametre

DIZAJN
Typ nádoby na prachBezvreckové
FarbaBiela
TvarKolo
Diaľkovo ovládanéÁno
VÝKON
Kapacita prachu (úplná)0,48 L
Mokré stieranieÁno
Automatický návrat k základniÁno
SILA
Kapacita batérie5200 miliampérhodin
Napätie batérie14,4 volt
Doba chodu150 min
Spotreba elektrickej energie58 watt
Vstupné striedavé napätie100 - 240 volt
Frekvencia vstupného striedavého napätia50/60 Hz
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Priemer35 centimeter
Výška96,5 mm
Šírka350 mm
Hĺbka350 mm
Hmotnosť3,5 kg
OBSAH BALENIA
Pribalený AC adaptérÁno
Návod na použitieÁno
Návod na obsluhuÁno
Záručný listÁno
ZákladňaÁno

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
 • 1 hlas
 • 1 hlas
 • 1 hlas
  • Robot je naprosto perfektní. Sací výkon je více než dostatečný. Velmi užitečný pomocník. Určitě doporučuji.
  • Občas se ucpává filtr ze zásobníku na vodu na vytírání. Nejspíš to ale bude prostředkem na vytírání.
  0 hlasov
  • Dobrá cena, výkon
  • 100% dostupnosť náhradných dielov
  • Ľahká údržba
  • Žiadne
  0 hlasov
 • 0 hlasov
  • Výborný
  • Tichy
  • Výborná aplikace
  • Mi Home výborný software
  0 hlasov
 • 0 hlasov
  • Nenaráží do nábytku,všechno uklidí, pani je s ním spokojená.
  0 hlasov
  • asi najlepší robotický vysávač na trhu, rýchly, tichý, dôsledný, mopovanie skôr "kozmetické", ale je tam ... samotná aplikácia na mobil: na tom by asi mohli trošku zamakať, bieda, spárovanie niekedy veľký problém, keď už zmapuje byt, tak opakovane si to vymaže alebo sa stratí spárovanie (zmizne úplne všetko), ale keď to funguje tak sa dá naozaj ovládať a poslať tam kam chcete.
  0 hlasov
  • Šetrí čas
  • Dobre vysáva
  • Nemám zatiaľ žiadne
  0 hlasov
 • 0 hlasov
Položiť novú otázku

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 469,00 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: