Xbox One hra

Xbox One - Zaklínač 3: Divoký hon edice hra roku (8595071033887

Cena s DPH:
35,97 €

Už len 2 kusy

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.


Kód výrobku: 8595071033887
Part.No.: 8595071033887

 

Vstúpte do úlohy profesionálneho nájomného zabijaka monštier prenasledujúceho Dieťa proroctva naprieč problémovým a morálne úplne odlišným fantazijným svetom.

 

 

 

 

O HRE

 

Zaklínač: Divoký hon, to je RPG hra, ktorá ponúkne hráčom úplne otvorený svet novej generácie, ktorý si veľmi zakladá na prepracovanom príbehu, ktorý je zasadený do naozaj úžasného fantasy prostredia, plného zmysluplných volieb smerujúcich k príslušným následkom. V hre Zaklínač: Divoký hon vstúpite do úlohy Geralta z Rivie, profesionálneho zabijaka monštier, ktorý bol vyzvaný, aby našiel Dieťa zmieňované v Proroctve, ktoré sa nachádza nevedno kde v ohromnom otvorenom svete plnom obchodných miest, ostrovov obsadených pirátskymi Vikingami, nebezpečných horských priesmykov a zabudnutých jaskýň, čakajúcich na objavenie.

 

 

 

 

 

HLAVNÉ RYSY

 

Zahrajte si ako nájomný zabijak monštier

Trénovaní už od raného detstva a geneticky mutovaní tak, aby dokázali získať nadprirodzené schopnosti, silu a reflexívne reakcie – zaklínači sú protirovnováhou k svetu zamořenému monštrami, v ktorom žijú.

 

 

 

Otvorený svet plný zábavy

>> Pripravte svojich nepriateľov o život ako profesionálny lovec príšer najdesivejšími spôsobmi pomocou radu vylepšiteľných zbraní, najrôznejších elixírov a bojovej mágie.

>> Staňte sa lovcom rozmanitých exotických monštier, počnúc divošskými beštiami zakrádajúcimi sa horskými priesmykmi a končiac ľstivými predátormi s nadprirodzenými schopnosťou číhajúcimi v tieňoch husto obývaných miest.

>> Investujte získané odmeny pre vylepšenie svojej výzbroje a nakupujte brnenie robené priamo vám na mieru, alebo si stavte na konský závod, zahrajte si ľubovoľnú kartovú hru či sa zúčastnite pästného súboja a pokúste sa tak vyhrať ešte viac. Noc v Zaklínačovi prináša mnoho ďalších potešení ...

 

 

 

Objavujte mravne odlišný fantasy svet

Navrhnutý tak, aby ponúkol hráčom nekonečné dobrodružstvo, masívny otvorený svet Zaklínača utvára úplne nové štandardy ohľadom veľkosti, hĺbky a komplikovanosti herného sveta.

 

 

 

Záleží len na vás

>> Prejdite krížom krážom fantastický otvorený svet: objavujte už dávno zabudnuté ruiny, jaskyne a vraky lodí, v mestách obchodujte s kupcami a trpasličími kováčmi a lovte naprieč rozľahlými planinami, horskými pásmami a morami.

>> Uzatvárajte dohody so zradnými generálmi, zákernými čarodejníkmi a skorumpovanými panovníkmi a poskytujte im tak temné a nebezpečné služby.

>> Čiňte rozhodnutia, ktoré svojou silou a charakterom prekračujú dobro či zlo, a čeľte ich ďalekosiahlym dôsledkom.

 

 

 

Dostihnite Dieťa Proroctva

Prijmite svoj doteraz najdôležitejšie kontrakt a zaviažte sa tak vystopovať Dieťa proroctva, ktoré je kľúčom k záchrane či zničeniu tohto sveta.

 

 

 

Prepracovaný príbeh

>> Zatiaľ čo vojna zúri všade okolo, vašou úlohou je dostihnúť Dieťa proroctvo – živú zbraň moci, ktorého existencia bola predpovedaná starodávnymi elfskými legendami.

>> Vzoprite sa zúrivým vládcom, duchom ovládajúcim divokú prírodu a v neposlednom rade aj skryté hrozbe zo záhrobia – všetkým, ktorí sú pevne odhodlaní ovládať tento svet.

>> Staňte sa strojcom svojho osudu vo svete, ktorý možno ani nestojí za záchranu.

>> Využite dynamické počasie a denné/nočné cykly, ktoré ovplyvňujú správanie obyvateľov miest a divokých monštier.

 

 

 


Parametre

VLASTNOSTI
Herná edíciaGame of the Year
PlatformaXbox One
ŽánerRPG (Role-Playing Game)
TémaThe Witcher
Hodnotenie ESRBM (Mature)
VývojárCD Projekt RED
Dátum vydania30.08.2016
Hodnotenie PEGI18
Režim multiplayerNie
Maximálny počet prehrávačov1
SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Požadovaná náhlavná súprava pre virtuálnu realituNie

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 35,97 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: