Microsoft Xbox One - Assassin's Creed: Syndicate Speciální Edice CZ  Xbox One - Assassin's Creed: Syndicate Speciální Edice CZ Xbox One - Assassin's Creed: Syndicate Speciální Edice CZ 5 1 32.99

Xbox One - Assassin's Creed: Syndicate Speciální Edice CZ

5/5 hviezdičiek 100% 1 recenzie

Predaj ukončený

Výber ze dvou postav O 30% vetšia mapa Extra mise naviac

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: 3307215894255       Part.No.: 3307215894255

Jedinečné dobové zasadenie

Ďalší diel veleslávnej hernej série Assassins Creed nesie označenie Syndicate. Vžite sa do kože tichého zabijáka a pomôžte zvrátiť misky váh na svoju stranu v odvekej bitke proti templárom. Ich vplyv pevne zviera svet, všetky nitky v pozadí vedú k nim a nikto nie je pred ich vplyvom v bezpečí. Avšak do hry sa vraciate vy, ako mladý ambiciózny asasín sa ocitnete v Londýne roku 1868. Dnešné veľkomesto zažívalo v 19. storočí obrovský rozmach, vďaka čomu býva označované za vtedajšie srdce a mozog sveta. Storočia pary prinášajú Londýnu nové možnosti - vznikajú továrne, železiarne a ďalšie výrobné komplexy. V týchto zdanlivo svetlých časoch sú miesta, kde tieň má neobmedzenú vládu. Vrchná vrstva spoločnosti si v čele s Templármi užíva bohatstvo prameniace z detskej práce a chudoby nižšej vrstvy obyvateľov. Celý Londýn ovláda gang Mizerov, ktorý vám bude znepríjemňovať každý krok. Dokážete ukončiť neobmedzenú vládu Templárov alebo aj zvyšok sveta skončí v rukách nenávideného rádu?

 

Unikátný zážitok z hrania

Londýn roku 1868 skrýva temné tajomstvá, ktoré čakajú len na vás. V úlohe dvojčiat Fryeových, Jacoba a Evie, bude vašou úlohou vymaniť mesto z templárskej nadvlády. V priebehu hrania budete môcť voliť medzi oboma súrodencami, keď každý z nich disponuje rôznymi schopnosťami. Jacob sa hodí skôr pre bezhlavé misie, kedy nakope pozadie množstvu nepriateľov. S Evie naopak preveríte svoje logické myslenie v tzv. stealth prístupu, kedy temné kúty, debny, rohy a nenápadné pohyby budú vašou najsilnejšou zbraňou. Na svojej ceste budete plniť rôzne misie pre svojich spojencov mimo dejovú líniu, zbierať skryté truhlice či oslobodzovať londýnske štvrti od Mizerov. Stretnete tiež slávne osobnosti tej doby, ktoré sú všetkým veľmi dobre známe. V hre sa objavujú samozrejme tiež inovatívne prvky, typické pre hernú sériu aj súdobý Londýn. Herná mapa sa rozmerovo dostáva o 30% vyššie než u predchádzajúceho dielu Unity, preto ako dopravný prostriedok využijete všade dostupné konské povozy. Dostavníky nájdu svoju úlohu aj v bitkách, kde je všetko dovolené. Unikátny bonus Špeciálna edícia (Special Edition) spočíva v dvoch extra misiách, ktoré sú inak nedostupné. The Darwin and Dickens Conspiracy vám uloží za úlohu ochrániť slávneho vedca pred jeho nepriateľmi a nemenej cenného spisovateľa s jeho tajomstvom.


Parametre

VLASTNOSTI
PlatformaXbox One
Žánerakčné / dobrodružné
Hodnotenie ESRBM (Mature)
Herná edíciaBasic+DLC
VývojárUbisoft Quebec
Dátum vydania23.10.2015
Hodnotenie PEGI18
Režim multiplayerNie
Maximálny počet prehrávačov1

Hodnotenie zákazníkov (1)
napíšte ďalšie hodnotenie

  • Kateřina Bestová 9.04.2016

    100% 5/5 hviezdičiek


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?