REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
Nábytkový program

Work

Work Program je momentálně vyprodán

Vo väčšine prípadov sa hovorí predovšetkým o zariaďovaní domácnosti. Avšak taká kancelária, kde človek trávi podstatnú časť dňa, je tiež veľmi dôležitá. Preto je potreba vybaviť danú miestnosť tak, aby boli naplnené vaše požiadavky na úložný priestor, pracovnú plochu, a pod. Kancelársky program Work vám môže ponúknuť početné množstvo prvkov, z ktorých si pohodlne zostavíte kanceláriu podľa individuálnych predstáv. Okrem jednotlivých prvkov môžete zvoliť presne taký dekor, v ktorom sa budete cítiť dobre. Farba veľmi ovplyvňuje psychiku človeka, preto máte na výber hneď z...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Work

Vo väčšine prípadov sa hovorí predovšetkým o zariaďovaní domácnosti. Avšak taká kancelária, kde človek trávi podstatnú časť dňa, je tiež veľmi dôležitá. Preto je potreba vybaviť danú miestnosť tak, aby boli naplnené vaše požiadavky na úložný priestor, pracovnú plochu, a pod. Kancelársky program Work vám môže ponúknuť početné množstvo prvkov, z ktorých si pohodlne zostavíte kanceláriu podľa individuálnych predstáv.

Okrem jednotlivých prvkov môžete zvoliť presne taký dekor, v ktorom sa budete cítiť dobre. Farba veľmi ovplyvňuje psychiku človeka, preto máte na výber hneď z niekoľkých variant. Všetky kusy sú spojené niekoľkými spoločnými rysmi. Jedným z nich je rozhodne jednoduchosť, ďalej moderný dizajn a v neposlednom rade elegancia. Výsledný vzhľad tak bude pôsobiť celistvo.

Okrem všetkých vymenovaných vlastností možno spomenúť kvalitný materiál. K výrobe boli využité lamino dosky. Tie sa vyznačujú jednoduchou údržbou a vysokou odolnosťou voči vode.

Finálny vzhľad kancelárie je len vo vašich rukách.

 

Výhody:

  • moderný design
  • atraktívny vzhľad
  • úložný priestor

 

Prevedenie:

  • materiál: lamino

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky