Winner Group Winner tvrdené sklo Sony Xperia M4 aqua Winner tvrdené sklo Sony Xperia M4 aqua Winner tvrdené sklo Sony Xperia M4 aqua 5 2 6

Tvrdené sklá

Winner tvrdené sklo Sony Xperia M4 aqua

5/5 hviezdičiek 100% 2 recenzie

Predaj ukončený

Tvrdosť 10H

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniachKód výrobku: WINSKLOM4AQ       Part.No.: WINSKLOM4AQ

Japonské ochranné tvrdené sklo Winner Group predstavuje revolučnú ochranu displeja pre mobilný telefón, ktorá je dokonale odolná proti mechanickým vplyvom. S tvrdosťou H10 má viac ako 3x väčšiu odolnosť než bežná fólia. Zároveň si aj po dlhej dobe zachováva nedotknutý vzhľad. Model WINTSKLOM4AQ zabezpečí, aby váš smartphone Sony Xperia M4 vyzeral čo najdlhšie ako nový, a aby nedošlo k poškodeniu jeho najchúlostivejšej časti - displeja.

Kúpte svojmu telefónu neviditeľného, ale silného ochrancu! Veľmi tenká vrstva tvrdeného skla, ktorá za všetkých okolností ochráni displej pred poškriabaním, potlčením či prasknutím odolá aj naozaj silným nárazom a poškrabaniu ostrými predmetmi, ktoré nosíte v kabelke, ako sú kľúče. Ako bonus navyše zabráni vytváraniu odtlačkov prstov na obrazovke. Aplikácia skla je rovnako jednoduchá ako prilepenie bežnej fólie. Automaticky priľne k displeju a medzi sklom a displejom sa nevytvoria vzduchové bublinky, ako býva zvykom u ochranných fólií. Sklo nemá žiadny filter, takže viditeľnosť zostáva rovnaká. Nemusíte mať obavy ani o dotykové ovládanie.


Hodnotenie zákazníkov (2)
napíšte ďalšie hodnotenie

  • Jana Beranová 20.03.2016

    100% 5/5 hviezdičiek Doporučujeme

  • Zákazník si neprial zverejniť meno 16.03.2016

    100% 5/5 hviezdičiek


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?