Vstavaná rúra

Vstavaná rúra AMICA TNY 210TD W

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

A+

Ilustračné fotografie

Tovar na e-shopu je momentálne vypredaný

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Kód výrobku: TNY210TDW
Part.No.: 55627

Vstavaná rúra AMICA TNY 210TD W

Aby si na vašich pokrmoch vždy všetci pochutnali, musíte si zaobstarať kvalitného pomocníka, ktorý vám umožní tento sen splniť. Jedným z nich je vstavaná rúra AMICA TNY 210TD M. Jedná sa o moderný spotrebič, ktorý sa vďaka svojmu štýlovému prevedeniu hodí do každej domácnosti. Vďaka tomu budú vaše pokrmy nielen neodolateľné, ale vaša kuchyňa bude pôsobiť elegantným dojmom. Ovládací panel v sebe kombinuje dotykový displej s tradičnými gombíkmi, vďaka čomu je intuitívny a jednoduchý na používanie. Prácu vám uľahčí aj praktické podsvietenie. Na výber máte až 10 funkcií, vrátane horúceho vzduchu. Môžete si tak byť istí, že s týmto pomocníkom pripravíte všetko, na čo si len zmyslíte.

 

Jednoduchá demontáž skiel dverí

Určite poznáte tie nepríjemné chvíle, kedy potrebujete spotrebič dokonale vyčistiť, ale zabraňuje vám v tom jeho nepraktická konštrukcia. Aby ste mohli nečistoty odstrániť z každého miesta a kedykoľvek, pýši sa vstavaná rúra novým dizajnom, vďaka ktorému môžete sklá z dvierok ľahko a rýchlo vybrať. Bez problémov môžete vyleštiť nielen tieto sklenené dosky, ale aj celý vnútorný priestor.

Reflexné sklo dverí

Ak sa vo vašej domácnosti nachádzajú malé deti či štvornohí miláčikovia, určite ste už niekedy zažili tú situáciu, keď sa pohybovali okolo horúceho spotrebiča a vy ste ich museli neustále kontrolovať. Z týchto dôvodov vybavil výrobca vstavanú rúru AMICA reflexným sklom. To sa postará o to, že teplota na čele rúry bude znížená až o 15 %. Vďaka tomu nehrozí nebezpečenstvo popálenín a vy sa budete môcť venovať iba príprave pokrmov.

Tlmené dovieranie dvierok

Aby bol zabezpečený čo najväčší užívateľský komfort, disponuje vstavaná rúra Amica funkciou SOFT CLOSE – tlmeným dovieraním dvierok. Ide o to, že dvierka sa vždy dovrú pomaly a jemne, vďaka čomu sa nemusíte báť, že sa sklenená výplň rozbije. Používanie tohto spotrebiča tak zaisťuje 100% bezpečnosť a maximálne pohodlie.

Minimálne riziko popálenia

Výrobca vstavanej rúry AMICA sa postaral o to, aby riziko popálenia počas prípravy pokrmov bolo čo najmenšie. Preto vybavil spotrebič praktickými teleskopickými výsuvnými časťami s funkciou STOP. Stabilita roštu je zvýšená, takže ho môžete oveľa lepšie vysúvať, a to s minimálnym rizikom, že vám nádoba na pečenie vypadne.

Detská poistka

Na zaistenie bezpečnosti aj pre vaše ratolesti disponuje vstavaná rúra Amica funkciou Detská poistka. Po aktivácii je jej úlohou znemožniť deťom zapnúť spotrebič a ublížiť si, či spôsobiť nejaké škody. Akonáhle budete chcieť túto funkciu deaktivovať, stačí stlačiť deblokujúcu kombináciu a rúra bude normálne fungovať.

Prispôsobte si varenie podľa seba

Aby ste si prípravu pokrmov mohli naplánovať presne podľa seba, disponuje rúra AMICA hneď tromi funkciami, ktoré vám to umožnia. Prvou z nich je klasická minútka, ktorá vás po skončení upozorní zvukovým signálom. Ďalej sa jedná o funkciu Čas práce. Tá vám umožní nastaviť čas, po uplynutí ktorého sa spotrebič sám automaticky vypne. Naopak funkcia Práca s oneskorením vám umožní nastaviť čas, za ktorý má rúra začať s prípravou pokrmu.

 


Parametre

OBRAZOVKA
Vstavaný displejÁno
RÚRA
Veľkosť rúryStredná
Typ rúryElektrická rúra
Celkový výkon rúry3100 watt
Počet rúr1
Vnútorná kapacita rúry65 L
Výkon grilu2000 watt
Konvekčný výkon2000 watt
Celková vnútorná kapacita rúry65 L
FUNKCIE A PROGRAMY PRE VARENIE
Konvekčné varenieÁno
Mikrovlnný ohrevNie
Varenie v pareÁno
GrilÁno
Konvenčné varenieÁno
RozmrazovanieÁno
Funkcia ohrevuÁno
DIZAJN
Systém ovládaniatlačidlá, otočné, senzor
Umiestnenie ovládaniaPredné
Počet sklenených dverových panelov2
FarbaBiela
ERGONÓMIA
Odnímateľné sklenené dvereÁno
VÝKON
Horný a dolný ohrevÁno
Rýchle zahriatieÁno
SILA
Vstupné striedavé napätie230
Index energetickej účinnosti (EEI)81,7
Spotreba energie (konvenčná)0,99 kWh
Spotreba energie (s vynútenou konvekciou)0,67 kWh
Energetická účinnosťA+
HMOTNOSŤ A ROZMERY
Hmotnosť32,4 kg
Výška59,5 centimeter
Šírka59,5 centimeter
Hĺbka57,5 centimeter

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku

Splátková kalkulačka

Pri výpočte splátok došlo k chybe.
Splátky nemožno v aktuálnej chvíli vypočítať.
Cena s DPH: 389,00 €
Priama platba:
0
Doba splácania:
0 mesiacov
Mesačná splátka
Podrobnosti o úvere
Výška jednej splátky:
Počet splátok:
Splatnosť ku dňu v mesiaci:
Predpokladaný dátum poskytnutia:
Dátum prvej splátky:
Dátum poslednej splátky:
Ročná úroková sadzba:
Celková čiastka splatná spotrebiteľom:
RPMN: