137 562 elektra ihneď k odoslaniu

277 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Výrobcovia 0

Viac

Kompatibilita značky 0

Viac

Príznaky tovaru 0

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Vrecká do vysávača

Vreckové vysávače sú najobľúbenejšími a najrozšírenejšími typmi vysávačov. Vynikajú vysokou sacou silou, sú spoľahlivé, kvalitné, a vhodné aj pre domácnosti, v ktorých sú alergici alebo astmatici. Udržia čisté podlahy a vysajú aj koberce s krátkym, či dlhým vlasom. Jedinou ich nevýhodou je nutnosť dokupovania vreciek, ktoré slúžia ako zberná nádoba na zachytávanie nečistôt.

Hygienická likvidácia odpadu

Plné vrecko jednoducho vyberiete, vyhodíte do odpadu a do vysávača vložíte nové vrecko. Nakoľko s nečistotami neprídete vôbec do kontaktu ide o najhygienickejšie likvidovanie vysatej špiny spomedzi všetkých ostatných vysávačov.

Typ vysávača = špecifické vrecko

Každá značka a každý typ vysávača má vlastný typ vreciek. Môže sa stať, že jeden druh vreciek je vhodný do viacerých druhov vysávačov, preto pri ich kúpe venujte pozornosť etikete, kde nájdete všetky potrebné informácie.

Vrecká vo vysávačoch okrem zhromažďovania nečistôt plnia aj funkciu filtra. Ide o jeden z troch filtrov, ktoré udržia všetky nečistoty vo vysávači a neprepustia ich naspäť do ovzdušia.

Papierové vrecká

Najlacnejší a najbežnejší typ vreciek. Zachytia nečistoty, ale tie najjemnejšie častice môžu cez ne prejsť. Preto pri kúpe vysávača venujte pozornosť aj ďalším filtrom (HEPA, EPA filter a filter, ktorý chráni motor pred vniknutím prachu). Tento typ vreciek sa ale môže ľahko a rýchlo pretrhnúť, ak vysajete niečo ostré alebo omylom vysajete rozliate tekutiny.

Vrecká z netkanej textílie

Nazývajú sa aj vrecká z mikrovlákna alebo syntetické vrecká. Tieto vrecká sú pevnejšie než papierové. Počas vysávania sa na tomto materiále neupchávajú póry, takže sací výkon vysávača je stále rovnaký až kým nie je vrecko plné.

Odolnejšie vrecká - nepremočia sa, nezvlhnú a pokojne môžete vysávať aj sklo, či kamienky. Ostré hrany vysatých nečistôt ich nepretrhnú.

Antibakteriálne vrecká – majú vyššiu schopnosť filtrácie. Zachytia viac jemnejších nečistôt než papierové vrecká.

Textilné vrecká

Ak je vo vašom vysávači textilné vrecko, nemusíte sa trápiť dokupovaním náhradných vreciek. Tieto vrecká stačí po naplnení len vysypať, vyklepať a znova vložiť do vysávača. Pri ich vyprázdňovaní sa prach dostáva do ovzdušia. Textilné vrecká môžete aj prať, problém ale je, že časom dochádza k znehodnocovaniu materiálu a vy sa musíte obzrieť po náhradnom vrecku alebo novom vysávači.

Univerzálne vrecká

Sú vhodné do atypických typov vysávačov. Vyrábajú sa z papiera alebo netkanej textílie. Tento typ vreciek je vhodný do každého vysávača.

Vrecká s vôňou

Počas vysávania svoj byt aj prevoniate. Najbežnejšími vôňami sú levanduľa a citrón.

Sady vreciek s filtrami

Ak sa rozhodnete kúpiť kompletné balenie sady pre údržbu vreckového vysávača máte všetko po ruke. Jedna takáto sada môže obsahovať niekoľko kusov vreciek, HEPA filter, motorový filter (chráni motor pred vniknutím prachu) a niekoľko kusov vonných vreciek.

Výmena vrecka vo vysávači je časťou údržby vysávača. Pri ich kúpe berte v prvom rade ohľad na značku a typ vysávača a až následne sa rozhodnite, či dáte prednosť papierovému, alebo vrecku z netkanej textílie.

1. Vrecká do vysávačov Electrolux S-bag MAX, antibakteriálne, 8ks Vrecká do vysávačov Electrolux S-bag MAX, antibakteriálne, 8ks
SKLADOM
SKLADOM 14,99 € bez DPH 12,49 
2. Vrecká do vysávača Sencor SC1 MAX, 8ks Vrecká do vysávača Sencor SC1 MAX, 8ks
SKLADOM
SKLADOM 8,90 € bez DPH 7,42 
3. Vrecká do vysávača Kärcher WD3, filtračné, 5ks Vrecká do vysávača Kärcher WD3, filtračné, 5ks
SKLADOM
SKLADOM 9,99 € bez DPH 8,32 
4. Vrecká do vysávača Samsung SG2 MAX, 8ks Vrecká do vysávača Samsung SG2 MAX, 8ks
SKLADOM
SKLADOM 8,70 € bez DPH 7,25 
5. Vrecká do vysávača Rowenta R10 MAX, 8ks Vrecká do vysávača Rowenta R10 MAX, 8ks
SKLADOM
SKLADOM 11,49 € bez DPH 9,57 
6. Vrecká do vysávača Electrolux EP01 S-bag, 12 + 1x filter Vrecká do vysávača Electrolux EP01 S-bag, 12 + 1x filter
SKLADOM
SKLADOM 14,99 € bez DPH 12,49 
7. Vrecká do vysávača Kärcher WD 4-6, filtračné, 4ks Vrecká do vysávača Kärcher WD 4-6, filtračné, 4ks
SKLADOM
SKLADOM 10,99 € bez DPH 9,16 
8. Vrecká do vysávača Rowenta R15 MAX, 8ks Vrecká do vysávača Rowenta R15 MAX, 8ks
SKLADOM
SKLADOM 6,00 € bez DPH 5,00 
9. Vrecká do vysávača Electrolux E201B S-bag, Long Performance, 4ks Vrecká do vysávača Electrolux E201B S-bag, Long Performance, 4ks
SKLADOM
SKLADOM 7,90 € bez DPH 6,58 
10. Vrecká do vysávača Electrolux E206B S-bag, antialergénne, 4 ks Vrecká do vysávača Electrolux E206B S-bag, antialergénne, 4 ks
SKLADOM
SKLADOM 7,90 € bez DPH 6,58 

Ďalšia najpredávanejšie

Filtrovať

Zobrazujem 1-24 produktov z 92 celkom 1234

odporúčané od najlacnejších od najdrahších najpredávanejšienajlepšie hodnotené

Zobrazujem 1-24 produktov z 92 celkom 1234

ďalších 24

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky