133 013 elektra ihneď k odoslaniu

2 212 zákazníkov práve nakupuje

Filtrovať

Filter výrobkov

Ceny

Od:
Do:

Oddelenie 0

Výrobcovia 1

Príznaky tovaru 0

Viac

Expedícia 0

Zákazníci práve nakúpili

Videokamery - iGET

Videokamery vám umožnia zaznamenať dôležité okamihy vášho života, dokumentovať prírodu a svet, alebo pobaviť blízkych inscenovanými videami. Ak ste sa rozhodli pre kúpu videokamery, ste tu správne. Na Okay.sk nájdete kvalitné videokamery lacno, a poteší vás iste aj veľký výber.

Na čo sa ju chystáte využiť? Na svadobné video, natáčanie osláv a zachytávanie momentov zo života rodiny a blízkych sa vám perfektne bude hodiť digitálna videokamera. Vyrazíte s ňou aj na dovolenky a výlety. Ak trávite radi čas v prírode alebo sa venujete vonkajším športom, potom iste oceníte odolné outdoorové kamery. Natočte krásy sveta tam vonku aj svoje vrcholné momenty a výkony.

Človek je komunikatívny tvor a nové technológie ponúkajú aj širšie možnosti komunikácie. Bavte sa na diaľku so svojimi priateľmi či rodinou, rokujte s kolegami a partnermi, na to slúžia praktické webkamery. Na vaše bezpečie na cestách potom dohliada kamera v aute. Pomôže vám následne pri riešení dopravnej nehody alebo inej komplikovanej udalosti.

Ponúkame aj príslušenstvo k videokamerám, ako sú tašky na videokamery určené pre ich bezpečie a vaše pohodlie. Prekvapia vás lacné ceny a rôzne akcie či zľavy na videokamery, ktoré u nás bežne nájdete. Zvolíte si spôsob platby aj dopravy. Ak vám vyhovuje osobný odber, tovar si vyzdvihnete priamo na blízkej predajni alebo ho zašleme na zvolenú adresu. Zaplatiť môžete dobierkou či prevodom. Prajeme vám príjemný nákup!

1. IP kamera iGET HOMEGUARD HGWOB753, exteriérová, bezdrôtová IP kamera iGET HOMEGUARD HGWOB753, exteriérová, bezdrôtová
SKLADOM
SKLADOM 145,06 € bez DPH 120,88 
2. IP kamera iGET HOMEGUARD, bezdrôtová, vonkajšie IP kamera iGET HOMEGUARD, bezdrôtová, vonkajšie
SKLADOM
SKLADOM 78,90 € bez DPH 65,75 
3. IP kamera iget HOMEGUARD IP kamera iget HOMEGUARD
SKLADOM
SKLADOM 49,90 € bez DPH 41,58 

Filtrovať

Zobrazujem 1-8 produktov z 8 celkom

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky