REPRODUKTOR MEDIATECH V AKCII ZA 26,99 € predtým za 31,99 € | iba 15 ks
Nábytkový program

Viala

Viala Program je momentálně vyprodán

Predsieňový program Viala  predstavuje synonymum elegancie, ktorá môže zdobiť práve vašu predsieň. Jeho  nadčasový a prírodný dekor  si okamžite obľúbite. Program ponúka množstvo úložného priestoru, ktorý priam nabáda k odloženiu topánok a kabátov. Okrem svojej praktickosti vás predsieň ohromí aj kvalitou použitého materiálu.  LTD , čiže lamino, je oteru vzdorný materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a tvrdosťou. Zároveň je odolný voči krátkodobej vlhkosti, takže predsieň z tohto materiálu určite oceníte počas upršaných dní či zimných...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Viala

Predsieňový program Viala predstavuje synonymum elegancie, ktorá môže zdobiť práve vašu predsieň. Jeho nadčasový a prírodný dekor si okamžite obľúbite. Program ponúka množstvo úložného priestoru, ktorý priam nabáda k odloženiu topánok a kabátov.

Okrem svojej praktickosti vás predsieň ohromí aj kvalitou použitého materiálu. LTD, čiže lamino, je oteru vzdorný materiál, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a tvrdosťou. Zároveň je odolný voči krátkodobej vlhkosti, takže predsieň z tohto materiálu určite oceníte počas upršaných dní či zimných dní s množstvom snehu.  Lamino vyniká nenáročnou údržbou. Je odolné a tak vám nábytok z neho vydrží dlho.

Predsieňový program Viala bude pýchou vašej predsiene a vy sa budete radi nechávať rozmaznávať praktickosťou, ktorú ponúka!

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky