CHLADNIČKA SAMSUNG V AKCII ZA 749 € predtým za 949 € | iba 3 ks
Verbatim Verbatim BD-R LTH 25GB printable, 10ks cakebox (43751)  Verbatim BD-R LTH 25GB printable, 10ks cakebox (43751) 7.1

Verbatim BD-R LTH 25GB printable, 10ks cakebox (43751)

Predaj ukončený

Ilustračné fotografie

Predaj tovaru je ukončený

Podobné produkty

Skladová dostupnosť na predajniach


Technológia Blu-ray sa rozvinula pre splnenie požiadaviek na disky s veľkou kapacitou úložiska. Disky Blu-ray ponúkajú možnosť záznamu skutočne kvalitného HD obrazu a obrovskú kapacitu. Technológia Blu-ray využíva modrý laser s kratšou vlnovou dĺžkou, ktorý umožňuje zapisovať menšie špirály dát, a tým zvyšovať množstvo dát na disku. Výsledkom je 3 až 5x väčšia kapacita úložiska, než na akú ste zvyknutí pri klasických DVD. Zaobstarajte si aj vy médiá Verbatim BD-R LTH 25GB 6x WIDE PRINTABLE 10-cake a otvorte si dvere do sveta zapisovania, prepisovania a prehrávania videa vo vysokom rozlíšení (HD).

Set zapisovateľných Verbatim BD-R LTH 25GB 6x WIDE PRINTABLE 10-cake obsahuje 10 ks Blu-ray DVD, ktoré môžete používať v prehrávačoch, ktoré podporujú disky Blu-ray 25 GB/50 GB, v zapisovacích jednotkách a rekordéroch BD. Každý disk má kapacitu 25 GB a je vyrobený v súlade so špecifikáciami aliancie Blu-ray Disc Alliance. Disky sa pýšia veľmi dlhou životnosťou a skvelým výkonom pri prehrávaní. Disky majú biely povrch, ktorý je potlačiteľný, takže si môžete vytvoriť DVD podľa vlastných predstáv.


Parametre

VLASTNOSTI
ModelBD-R
Priemer optického disku120 mm
Základná kapacita25 GB
TlačÁno
Vlnová dĺžka nahrávacieho laseru405 nm
RÝCHLOSŤ ZÁPISU
BD-R rýchlosť zápisu6x
ÚDAJE O BALENÍ
Typ baleniaVreteno
OBSAH BALENIA
Množstvo v balení10 kusov

Hodnotenie zákazníkov 
Napište prvé hodnotenie


Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Páčia sa Vám obrázky a popis produktu?