Nábytkový program

Valence

Aby bolo vaše bývanie čo najviac pohodlné, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak aj v kúpeľni je nutné mať miesto, kde je možné odkladať všetky kozmetické potreby alebo veci na pranie a upratovanie. Program Valence ponúka praktické a pritom elegantné riešenie v podobe skriniek aj s umývadlom . Zástancovia súčasného dizajnu ocenia príjemný orechový dekor , ktorý miestnosti dodá elegantný vzhľad. Okrem atraktívneho vzhľadu skriniek aj umývadla oceníte hladkú povrchovú úpravu skriniek , vďaka...

Čítajte viac

Cena od:
70,72 
s DPH 84,87 

Položky kolekcie nábytku Valence

Zobrazujem 1-7 produktov z 7 celkom

Popis kolekcie nábytku Valence

Aby bolo vaše bývanie čo najviac pohodlné, je potrebné mať dostatok úložného priestoru vo všetkých jednotlivých miestnostiach. Rovnako tak aj v kúpeľni je nutné mať miesto, kde je možné odkladať všetky kozmetické potreby alebo veci na pranie a upratovanie.

Program Valence ponúka praktické a pritom elegantné riešenie v podobe skriniek aj s umývadlom. Zástancovia súčasného dizajnu ocenia príjemný orechový dekor, ktorý miestnosti dodá elegantný vzhľad.

Okrem atraktívneho vzhľadu skriniek aj umývadla oceníte hladkú povrchovú úpravu skriniek, vďaka ktorej bude následná údržba všetkých použitých materiálov omnoho jednoduchšia.

Korpus je vyrobený z materiálu LDTD. Jedná sa o drevotrieskovú dosku, ktorá je odolná voči oteru a zároveň sa môže pýšiť odolnosťou voči krátkodobej vlhkosti. Vyniká taktiež svojou tvrdosťou a pevnosťou. Predné plochy sú vyrobené z drevovláknitých dosiek MDF.

Užite si maximálny komfort pri relaxácii vo svojej novej kúpeľni! S programom Valence to ide ľahko.

 

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky