Niceboy Univerzálna sada na upevnenie na zbraň pre akčné kamery N232 Príslušenstvo k outdoor kamerám Univerzálna sada na upevnenie na zbraň pre akčné kamery N232 27.9

Príslušenstvo k outdoorovým kamerám

Univerzálna sada na upevnenie na zbraň pre akčné kamery N232

-13% zľava

Garancia najnižšej ceny

Ilustračné fotografie

Cena s DPH:
27,90 €
Pôvodná cena:
31,96 
Ušetríte
13% 4,06 €

Posledný kus!

Tento produkt nie je momentálne dostupný k rezervácii na žiadnej predajni.


Je vašou vášňou poľovníctvo a nikto vám neverí vaše strelecké úspechy? Teraz máte jednoduchú možnosť, ako svoje počiny zaznamenať. Športový set pre lovca, čiže sada pre pripevnenie kamery k zbrani, vám dovolí natočiť každý presný zásah. Spoločnosť NICEBOY, renomovaný výrobca akčných videokamier a s nimi spojeného doplnkového príslušenstva, myslí skutočne na všetky športové odvetvia. Novinka v podobe športového sete pre lovca NICEBOY GP232 je určená všetkým lovcom, strelcom a lukostrelcom, ktorí s jej pomocou získajú pestrú škálu neopakovateľných záberov. Pomocou tejto unikátnej sady pripevníte svojou akčný kameru k zbrani úplne bezpečne, bez toho aby vám pri streľbe prekážala.

Športový set pre lovca NICEBOY ™ je plne kompatibilný s týmito športovými kamerami: GoPro ™, SJCAM ™, AEE ™, SportsCam, Evolveo, Isawa, Drift, Rollei, Lamax, Xiaomi ™, GitUp ™, Niceboy® VEGA, Niceboy® VEGA + a Niceboy ® VEGA 4K.


Parametre

VLASTNOSTI
Typ produktuDržiak na fotoaparát/kameru
ÚčelLov/rybárčenie
Navrhované aktivityLov/rybárčenie
FarbaČierna
Kompatibilita značkyNiceboy
KompatibilitaNiceboy VEGA\nNiceboy VEGA +\nNiceboy VEGA 4K

Ďalšia


Hodnotenie zákazníkov

Napísať recenziu
Položiť novú otázku