Nábytkový program

Trend

Trend Program je momentálně vyprodán

Každý dokáže oceniť krásu interiéru. Sú to predovšetkým deti, ktoré dokážu všetko dôkladne vyhodnotiť, ale zároveň dokážu danú vec náležite oceniť. Hlavne budú chváliť svoju vlastnú izbičku, v ktorej trávia podstatnú časť dňa. Izba môže byť premenená nábytkom z detského programu Trend . Na prvý pohľad je jednoduchý a rýdzo praktický. Tmavé prevedenie bude perfektnou variantou ako vybavenie do chlapčenských detských izieb. Program ponúka veľa možností, vďaka ktorým môžete ľahko premeniť atmosféru miestnosti. Poslúži ako menším deťom, tak ho plne využijú...

Čítajte viac

Cena sa skladá z:

Trend - Skriňa, rohová (grafit, borovica andersen)

Detská skriňa
239,00 € bez DPH 199,16 

Trend - Pracovný stôl (grafit, borovica andersen)

Detský pracovný stôl
99,00 € bez DPH 82,50 

Popis kolekcie nábytku Trend

Každý dokáže oceniť krásu interiéru. Sú to predovšetkým deti, ktoré dokážu všetko dôkladne vyhodnotiť, ale zároveň dokážu danú vec náležite oceniť. Hlavne budú chváliť svoju vlastnú izbičku, v ktorej trávia podstatnú časť dňa. Izba môže byť premenená nábytkom z detského programu Trend. Na prvý pohľad je jednoduchý a rýdzo praktický. Tmavé prevedenie bude perfektnou variantou ako vybavenie do chlapčenských detských izieb.

Program ponúka veľa možností, vďaka ktorým môžete ľahko premeniť atmosféru miestnosti. Poslúži ako menším deťom, tak ho plne využijú deti staršie. Ako dieťa porastie, môže pozmeňovať vzhľad izby vďaka doplnkom a dekoráciám. Kontrastné prepojenie grafitu a prírodného dekoru borovice andersen je plne univerzálne a ľahko kombinovateľné.

Nemusíte sa obávať, že by vaše dieťa nemalo dostatok miesta. Program je zostavený tak, aby ponúkal dieťaťu veľa úložného priestoru, pracovnú plochu, miesto na spanie a ďalšie nábytkové prvky.

Plochy sú vyrobené z lakovanej MDF dosky, ktorá nábytku prepožičiava vysokú odolnosť proti nárazu a poškriabaniu, navyše nie je náročná na údržbu. Pre výrobu korpusu bolo využité pevné lamino. Dlhá životnosť je zaručená vďaka kvalitnému spracovaniu.

Využite všetky výhody moderného a vycibreného vzhľadu programu Trend.

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky