Tipy na vianočné darčeky pre rodičov

Vianoce sa blížia pomaly, ale isto. Ani sa nenazdáme a už budeme zdobiť vianočný stromček. Aké by to však boli sviatky bez krásnych darčekov pre svojich blízkych? Darčeky na Vianoce pre rodičov sú samozrejmosťou. Rodičia nás podporujú celý život, a preto je pekným gestom poďakovať sa im práve na Vianoce. Veríme, že v nasledujúcich riadkoch načerpáte inšpiráciu.

Darček pre mamu na Vianoce

Domácich potrieb nikdy nie je dosť, a preto darček pre ženy v podobe kuchynských pomocníkov príde vhod. Či už si vyberiete kuchynský riad, pekáče, panvice, plechy, hrnce, formy na pečenie, babička aj mamička sa určite potešia.

Iným tipom na vianočný darček pre mamu alebo pre starú mamu môže byť fritéza. Fritézy majú viacero výhod. Okrem toho, že pripravia jedlo rýchlo, tak v niektorých modeloch môžete dokonca aj variť. Napríklad taká teplovzdušná fritéza vám dokonca dokáže pripraviť pokrmy s minimálnym množstvom oleja, takže aj rezne či hranolky sa stanú "zdravým" jedlom.

Teplovzdušná fritéza Delimano

S teplovzdušnou fritézou Delimano Air Fryer vypražíte rezne či hranolky takmer bez oleja. A ako bonus ešte v nej môžete piecť mäso či múčniky

Darček pre otca na Vianoce

Každý muž sa zaujíma o technológie a preto praktickým a užitočným darčekom pre otca na Vianoce či pre starého otca by mohol byť nový mobilný telefón, ktorý je technologicky vybavený, ale zároveň jednoduchý na ovládanie. Ak je váš otec aktívny a rád športuje, tak ideálnym darčekom budú inteligentné hodinky, ktoré mu budú merať pulz, monitorovať kvalitu spánku či počítať kroky.

Nový televízor zase ocenia milovníci športových prenosov, keďže väčšina smart TV ponúka špeciálny športový režim na vykreslenie všetkých detailov v napätých situáciách počas zápasov. A taktiež televízor využije aj mama pri pozeraní svojich obľúbených seriálov a relácií.

Športový režim LG TV

So športovým režimom a širokými pozorovacími uhlami sa budete cítiť s LG TV 65NANO90 ako na tribúne

Vianočné darčeky pre rodičov

Darujte svojim rodičom na Vianoce retro gramofón. Takýto gramofón je nielen štýlovým dizajnovým doplnkom obývačky, ale takisto prinesie do domácnosti závan starých dobrých časov. A nemusíte sa báť, že prehráte na tomto prístroji iba platne. Väčšina gramofónov má USB porty, niektoré dokonca prehrávajú CD, takže o zvukovú zábavu máte postarané.

Ak nemáte možnosť navštíviť rodičov či starých rodičov, tak je na mieste ich prekvapiť darčekom v podobe webkamery. Tá vám poskytne kvalitný obraz pri videohovoroch až budete mať pocit, že ste spolu v jednej miestnosti.

Webkamera Niceboy

S webkamerou Niceboy Stream Pro budete v spojení so svojimi blízkymi, nech ste kdekoľvek

Darčeky na Vianoce pre starých rodičov

Celkovo darčeky pre starých rodičov môžu byť na prvý pohľad výzvou, avšak s Okay.sk to hravo zvládnete. Zdravie si treba vážiť v každom veku, a preto je veľmi vhodným darčekom pre babku alebo dedka tlakomer. Vďaka nemu budú mať lepší prehľad o ich zdravotnom stave. Krvný tlak, srdcový rytmus a dokonca i srdcová arytmia sa dá s kvalitným tlakomerom včas rozpoznať. Takisto, kvalitný digitálny teplomer uľahčí monitorovanie zdravotného stavu pri rôznych druhoch nachladnutia, ktoré sprevádza zvýšená teplota.

Vyhrievacia deka je skvelým darčekom pre každého, kto miluje teplo. Takáto elektrická deka má priaznivé účinky nielen na telo, ale aj myseľ pretože, relax s ňou slúži aj na vyčistenie mysle a navodenie dobrej nálady. Pomáha pri stuhnutých a boľavých svaloch, kĺboch či pri bolestiach chrbtice. Niektoré modely majú špeciálny tvar, a tak sa uvoľnia boľavé partie. Vyhrievacia deka napomáha taktiež pri reume.

Vyhrievacia deka Concept

Vyhrievacia deka Concept DV7390 spríjemní dlhé zimné večery

Doprajte tie najlepšie vianočné darčeky rodičom a starým rodičom vďaka Okay.sk.

Tipy na ďalšie vianočné darčeky

Vybrali ste už vianočný darček pre vašu polovičku, či vianočný darček pre vaše ratolesti? Pozrite si ďalšie tipy na vianočné darčeky.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Roadstar HIF1899TUMPK

154,90 

bez DPH 129,08 

Automatické espresso Krups EA8107

355,00 

bez DPH 295,82 

Philips AZB798T/12

138,90 

bez DPH 115,75 

Webkamera Niceboy STREAM PRO

47,90 

bez DPH 39,92 

Tlakomer Laica BM1007

29,30 

bez DPH 24,42