Tipy na vianočné darčeky pre rodičov

Vianoce sa blížia pomaly, ale isto. Ani sa nenazdáme a už budeme zdobiť vianočný stromček. Aké by to však boli sviatky bez krásnych darčekov pre svojich blízkych? Darčeky na Vianoce pre rodičov sú samozrejmosťou. Rodičia nás podporujú celý život, a preto je pekným gestom poďakovať sa im práve na Vianoce. Veríme, že v nasledujúcich riadkoch načerpáte inšpiráciu.

Darček pre mamu na Vianoce

Domácich potrieb nikdy nie je dosť, a preto darček pre ženy v podobe kuchynských pomocníkov príde vhod. Či už si vyberiete kuchynský riad, pekáče, panvice, plechy, hrnce, formy na pečenie, babička aj mamička sa určite potešia.

Iným tipom na vianočný darček pre mamu alebo pre starú mamu môže byť filtračná kanvica. Filtračné kanvice majú viacero výhod. Je to lacný a jednoduchý systém, ako upraviť vodu, ktorý nezaťažuje životné prostredie. Vodu odoberá o mierny zápach spôsobený chlórom a ťažkými kovmi, chuť vody je lepšia, nakoľko je čistejšia a zároveň sa zachovávajú prospešné látky.

Robotcký vysávač iRobot Roomba 966

Robotický vysávač iRobot Roomba 966

Darček pre otca na Vianoce

Praktickým a užitočným darčekom pre otca na Vianoce či pre starého otca by mohol byť nový holiaci strojček, ktorý je nevyhnutnou výbavou každého muža.

Do bytu či domu by sa hodil nový robotický vysávač, ktorý odbremení od pravidelného namáhavého upratovania. Do kuchyne by možno prišiel vhod nový kávovar, s ktorým si dnes už viete pripraviť kávu lepšiu ako z kaviarne.

Holiaci strojček Braun

Holiaci strojček Braun Series 3-3050cc

Vianočné darčeky pre rodičov

Vitamíny potrebuje každý z nás, a to neustále. Veľké množstvo z nich a takisto aj minerálov a antioxidantov sa nachádza v ovocí a zelenine, preto je ideálnym darčekom pre rodičov na Vianoce odšťavovač. Vďaka nemu je možné predísť nechceným vírusovým ochoreniam a chorobám. Ovocné šťavy sú zdrojom sacharidov, sú vhodné na podporu regenerácie svalov. Blahodarné účinky majú aj na všeobecne lepšiu psychiku. Čo tak namiesto tabletiek siahnuť po prirodzených zdrojoch vitamínov?

Odšťavovač Concept LO7067 Home Made Juice

Skvelý tip na darček na Vianoce pre rodičov je infralampa, ktorá slúži na uvoľnenie stuhnutých svalov a pomáha od bolesti či pri nachladnutí. Je vhodná aj pri podpore starostlivosti o pleť. Dokonca infračervená lampa je využívaná aj ako sprievodná terapia pri rozličných ochoreniach dýchacích ciest a astme. Takisto pri reume, býva súčasťou fyzioterapie.

Darčeky na Vianoce pre starých rodičov

Celkovo darčeky pre starých rodičov môžu byť na prvý pohľad výzvou, avšak s Okay.sk to hravo zvládnete. Zdravie si treba vážiť v každom veku, a preto je veľmi vhodným darčekom pre babku alebo dedka tlakomer. Vďaka nemu budú mať lepší prehľad o ich zdravotnom stave. Krvný tlak, srdcový rytmus a dokonca i srdcová arytmia sa dá s kvalitným tlakomerom včas rozpoznať.

Tlakomer Orava

Tlakomer Orava TL100

Vyhrievacia deka je skvelým darčekom pre každého, kto miluje teplo. Takáto elektrická deka má priaznivé účinky nielen na telo, ale aj myseľ pretože, relax s ňou slúži aj na vyčistenie mysle a navodenie dobrej nálady. Pomáha pri stuhnutých a boľavých svaloch, kĺboch či pri bolestiach chrbtice. Niektoré modely majú špeciálny tvar, a tak sa uvoľnia boľavé partie. Vyhrievacia deka napomáha taktiež pri reume.

Doprajte tie najlepšie vianočné darčeky rodičom a starým rodičom vďaka Okay.sk.

 

Tipy na ďalšie vianočné darčeky

Vybrali ste už vianočný darček pre vašu polovičku, či vianočný darček pre vaše ratolesti? Pozrite si ďalšie tipy na vianočné darčeky.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Kuchynský robot Bosch MUM4880

129,00 

bez DPH 107,50 

Tyčový vysávač Bosch Flexx BCH3K255

229,00 

bez DPH 190,83 

HOOVER TE 75011

89,90 

bez DPH 74,91 

Kuchynský robot Bosch MUM4655EU

102,00 

bez DPH 85,00 

Bezvreckový vysávač Kärcher VC 3

97,10 

bez DPH 80,91 

Krájač Gorenje R506E

54,00 

bez DPH 45,00