Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Neviete prísť na to, čím potešíte manžela, priateľa, kolegu alebo hľadáte darček pre brata či otca na Vianoce? Vybrať darček pre muža na Vianoce je náročné najmä z pohľadu žien. Nie je to však až tak komplikované, ako sa zo začiatku môže zdať. Pozrime sa, aké vianočné darčeky pre mužov môžete nájsť na Okay.sk.

Čo sa mužov týka, je dôležité spomenúť, že sú oveľa praktickejší ako ženy. No a práve preto obľubujú práve praktické, využiteľné darčeky. Ak vyberáte vianočný darček pre muža, mali by ste daného človeka aspoň trochu poznať. Vedieť, čo ho zaujíma, aké má záľuby a čo má rád.

Doplnky do auta sú skvelým vianočným darčekom pre každého muža

Má auto? Výborne! Otvára sa vám priestor na to, aby ste ho potešili práve doplnkom, ktorý mu pomôže napríklad v starostlivosti o štvorkolesového miláčika. Darčeky pre mužov do auta sú naozaj veľmi obľúbené, nakoľko sľubujú okrem potešenia aj využiteľnosť. Dobrým tipom na darček na Vianoce pre muža je napríklad ručný vysávač. Ten vďaka svojim kompaktným rozmerom dokáže vysať špinu aj z tých menej dostupných miest, práve preto je do auta ako stvorený. Ďalším tipom na darček pre  priateľa, otca či manžela je príslušenstvo do auta ako autochladnička, ktorá je využiteľná pri dlhšom cestovaní. Ak skôr rozmýšľate nad audiom, vybrať si môžete rôzne autorádiá, reproduktory do auta alebo transmittery, ktoré ponúkajú kvalitné prehrávanie hudby z USB zariadenia alebo SD kariet.

Autorádio Sony

Autorádio Sony DSX-A410BT

Smart elektro pre milovníkov najnovších technológií

Ak sa zamýšľate nad darčekom pre muža na Vianoce, stavte na elektroniku. Od mobilného telefónu, tabletu, cez notebook až po herné slúchadlá, možností je naozaj veľa. Elektronika je veľmi dobrou možnosťou práve ak chcete darovať luxusný darček. Takisto môžete vyberať z príslušenstva k elektronike, ktoré OKAY.sk ponúka. Pri mobiloch ide napríklad o držiaky alebo stojany, obaly či puzdrá na mobil, powerbanky a mnohé iné. K počítaču môžete darovať hernú klávesnicu alebo hernú myš, ktoré určite potešia každého hráčskeho nadšenca.

Xiaomi Redmi Note 7

Smartfón Xiaomi Redmi NOTE 7 4GB/64GB

Originálny darček pre muža na Vianoce

Pokiaľ chcete muža obdarovať originálnym darčekom na Vianoce, zvoľte niečo netradičné. Možno ste počuli, že súčasným fenoménom sú elektrické kolobežky. Sú na jednej strane šetrné k životnému prostrediu, no na strane druhej takisto podporujú zdravý životný štýl. Ak si trúfate zvoliť takýto neobyčajný darček, určite neoľutujete. Elektrickú kolobežku si zamiluje snáď každý.

Elektrická kolobežka XIaomi Mi Scooter

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric SCOOTER   

 

Tipy na ďalšie darčeky na Vianoce

Inšpirujte sa nápadmi na vianočné darčeky pre rodičov či darčeky pre deti. Alebo chcete urobiť radosť darčekom vašej kamarátke? Vyberte si ten správny darček na Vianoce na Okay.sk.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články

Trevi DVBX 1418HE černý

122,50 

bez DPH 102,08 

Orava AR-111 A

29,90 

bez DPH 24,92 

Autorádio AKAI CA-2DIN7135S

109,00 

bez DPH 90,83 

Roadstar RU-695D+BT

68,90 

bez DPH 57,41 

Autorádio Akai CA001A-3128M3

39,90 

bez DPH 33,25 

SONY XS-FB1030

40,00 

bez DPH 33,33 

FM Transmitter MK Floria MKF-FM900

12,99 

bez DPH 10,82