Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Neviete prísť na to, čím potešíte manžela, priateľa, kolegu alebo hľadáte darček pre brata či otca na Vianoce? Vybrať darček pre muža na Vianoce je náročné najmä z pohľadu žien. Nie je to však až tak komplikované, ako sa zo začiatku môže zdať. Pozrime sa, aké vianočné darčeky pre mužov môžete nájsť na Okay.sk.

Čo sa mužov týka, je dôležité spomenúť, že sú oveľa praktickejší ako ženy. No a práve preto obľubujú práve praktické, využiteľné darčeky. Ak vyberáte vianočný darček pre muža, mali by ste daného človeka aspoň trochu poznať. Vedieť, čo ho zaujíma, aké má záľuby a čo má rád.

Doplnky do auta sú skvelým vianočným darčekom pre každého muža

Má auto? Výborne! Otvára sa vám priestor na to, aby ste ho potešili práve doplnkom, ktorý mu pomôže napríklad v starostlivosti o štvorkolesového miláčika. Darčeky pre mužov do auta sú naozaj veľmi obľúbené, nakoľko sľubujú okrem potešenia aj využiteľnosť. Dobrým tipom na darček na Vianoce pre muža je napríklad ručný vysávač. Ten vďaka svojim kompaktným rozmerom dokáže povysávať nečistoty aj z tých menej dostupných miest, práve preto je do auta ako stvorený. Ďalším tipom na darček pre priateľa, otca či manžela je kamera do auta alebo praktická navigácia. Takýto darček ocenia najmä tí, ktorí šoférujú každý deň. S autokamerou sa predsa len jazdí o čosi bezpečnejšie a navigácia do auta zase poskytne aktuálne dopravné informácie. Ak skôr rozmýšľate nad audiom, vybrať si môžete rôzne autorádiá, reproduktory do auta alebo transmittery, ktoré ponúkajú kvalitné prehrávanie hudby z USB zariadenia alebo SD kariet.Kamera do auta Navitel

Duálna autokamera Navitel MR250 FullHD monitoruje situáciu aj v zadnej časti auta, čo určite oceníte pri parkovaní

Pohodlie pri hraní aj pri práci na home office

Ak váš partner trávi značnú časť času pri počítači, či už hraním hier alebo prácou, tak je dôležité myslieť aj na jeho pohodlie a zdravie. Herný monitor poskytne nevídané rozlíšenie a ocenia ho nielen hráči, ale aj grafici. Taká herná stolička zasa poskytne pohodlie a ergonómiu, keďže je prispôsobená vášnivým hráčom, ktorí trávia za počítačom dlhé hodiny. Herné slúchadlá zasa zabezpečia ničím nerušené hranie a doslova vás vtiahnu do hry. K počítaču môžete darovať hernú klávesnicu alebo hernú myš, ktoré určite potešia každého hráčskeho nadšenca.Herné kreslo HP OMEN by HP Citadel Gaming v interiéri

Vytvorte si herný či pracovný kútik aj vďaka hernému kreslu HP OMEN

Stavte na nový smartfón či wearables

Nositeľná elektronika či smartfón je veľmi dobrou možnosťou práve ak chcete darovať luxusný darček.

Môžete staviť na najhorúcejšie novinky vo svete mobilných telefónov. Tento rok je ňou určite iPhone 12. V našom e-shope si môžete predobjednať z niekoľkých farebných variantov a rôznych kapacít úložiska. Alebo naopak, ak sa váš partner pohybuje často vo vonkajšom prostredí, tak mu určite urobíte radosť odolným telefónom. Odolné telefóny poskytujú ochranu pred prachom a vodou, takže zvládnu používanie aj v extrémnejších podmienkach. Samozrejme sú nabité rovnako skvelými funkciami ako bežné telefóny.

Hodinky sú ozdobou každého muža. S pánskymi smart hodinkami povýšite funkciu hodiniek na novú úroveň. Inteligentné hodinky odmerajú pulz, spočítajú vám prejdené kroky za deň, vyhodnotia kvalitu spánku, zobrazia notifikácie z telefónu a vášnivých športovcov potešia svojimi športovými režimami. Športové úspechy je následne možné vyhodnocovať na smartfóne cez aplikáciu, s ktorou smart watch spárujete. Takéto hodinky neukazujú iba čas. Okrem toho, že v našej ponuke nájdete skutočne elegantné modely inteligentných hodiniek, tak ich vzhľad im neuberá na funkciách.

To isté platí aj pre ich menších súrodencov, teda fitness náramky. Neponúkajú možno toľko funkcií ako "chytré" hodinky, ale tie základné ako zobrazenie notifikácií, počet krokov a základné športové režimy, budú bežnému užívateľovi bohato stačiť.iPhone 12 Pro

Dlho očakávaná novinka od Apple vo svete mobilných telefónov - smartfón iPhone 12 Pro Max

Úprava fúzov a brady z pohodlia domova

V dnešnej dobe sa čoraz viac kladie dôraz na zovňajšok nielen u žien, ale aj u mužov. Fúzy či brada sú čoraz viac vnímané v mužskom svete ako pomyselná koruna krásy. Na dokonalú úpravu fúzov alebo brady už nie je potrebné utekať do barber shopu. Z našej ponuky si môžete vybrať holiace strojčeky, zastrihávače fúzov a brady, či dokonca zastrihávače vlasov. Alebo čo tak staviť na revolučný OneBlade? Jedná sa o zastrihávač s unikátnou technológiou OneBlade, ktorá zabezpečí pohodlné holenie bez podrážedenia či porezania, keďže britva neprichádza do styku s kožou. A čo je na tomto prístroji najlepšie? Niektoré modely môžete použiť aj na holenie chĺkov na tele či úpravu bokombrád.

Philips OneBlade QP6620 oholí okrem fúzov a brady aj ostatné chĺpky na tele

Doprajte mu slobodu bez káblov s bezdrôtovými slúchadlami True Wireless

True Wireless slúchadlá predstavujú revolúciu v bezdrôtových slúchadlách. Ako už napovedá ich názov, tak tieto slúchadlá poskytujú pohodlné počúvanie hudby bez káblov. Kábel nebudete potrebovať ani na ich nabíjanie, keďže sa nabíjajú v praktickom dobíjacom puzdre, ktoré vám umožní nabíjanie aj na cestách. A to nie je všetko. True Wireless prinášajú nekompromisný zvuk, ergonomický tvar, elegantný dizajn a v neposlednom rade kompaktné rozmery.

Slúchadlá JBL v ušiach muža

Slobodu bez káblov pri počúvaní hudby poskytnú True Wirleess slúchadlá JBL TUNE 220TWS

Tipy na ďalšie darčeky na Vianoce

Inšpirujte sa nápadmi na vianočné darčeky pre rodičov či darčeky pre deti. Alebo chcete urobiť radosť darčekom vašej kamarátke? Vyberte si ten správny darček na Vianoce na Okay.sk.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články