Tipy na vianočné darčeky pre deti

Deti a mladiství sú čoraz náročnejší a kladú vysoké nároky na to, aký darček ich pod stromčekom poteší. Či už sú to vianočné darčeky pre chlapcov alebo pre dievčatá, univerzálny darček na Vianoce pre deti neexistuje, avšak v e-shope Okay.sk si vyberie naozaj každý, aj tí najnáročnejší.

Darčeky na Vianoce pre deti

Vianočné darčeky pre deti by sme mohli rozdeliť do niekoľkých kategórií. Azda tou najzákladnejšou sú vianočné darčeky pre chlapcov a darčeky pre dievčatá na Vianoce.

Darček pre chlapca v podobe hernej konzoly môže byť jeho malým splneným snom. Existuje nespočetné množstvo hier, a preto sa dajú vybrať aj mnohé také, kde si dieťa rozvíja jeho kognitívne, motorické či matematické schopnosti. Okrem hier sa na hernej konzole dá pozrieť aj film alebo sa pripojiť na Youtube. Dievčatá zasa môžu oceniť mikrofón, vďaka ktorému sa o krok priblížia k ich speváckym hviezdam.

Playstation 4

Playstation 4 + Fortnite 2000 V Bucks

Ako skvelý a zároveň veľmi užitočný darček pre deti do 10 rokov môže poslúžiť elektrická zubná kefka pre deti. Existujú rôzne detské elektrické zubné kefky s princeznou, či iným obľúbeným rozprávkovým hrdinom. Čistenie zubov často nebýva obľúbenou detskou aktivitou, a preto je detský motív dobrým pomocníkom.

Darčeky pre deti do škôlky

Inou kategóriou darčekov na Vianoce pre deti je detský nábytok, ktorý je je okrem iného aj skvelým darčekom pre deti do škôlkyDievčatá sa môžu cítiť ako Šípková Ruženka a sladko zaspávať na novej posteli, chlapci si vedia z poschodovej postele spraviť nedobytnú pevnosť. Práve v detskej izbe si posledné roky nachádza patričné zastúpenie a teší sa veľkej obľube pohovka na spanie. Jedným z dôvodov je praktickosť - cez deň môže slúžiť na relax a hry a v noci sa premení na lôžko

Vianočné darčeky pre tínedžerov

Elektronika je u detí a dospievajúcich už prakticky samozrejmosťou, a preto smartfón, tablet pre deti či smart hodinky môžu byť ideálnym darčekom nielen pre deti do 14 rokov, ale aj tínedžerov. Vďaka nim môžete zostať s ratolesťami vždy v spojení a prostredníctvom rôznych aplikácií aj vedieť, kde presne sa nachádzajú. Pomocou inteligentných hodiniek si vaše deti okrem iného vedia zmerať vzdialenosť, ktorú zabehli a zistiť, či náhodou neprekonali svoj osobný rekord.

Hudba je neoddeliteľnou súčasťou dospievania, a tak skvelým darčekom na Vianoce pre teenagerov môže byť Bluetooth reproduktor. Pre tých náročnejších je dobrým nápadom aj gramofón, ktorý sa posledné roky opäť stáva čoraz populárnejším. K tomu patria prirodzene aj kvalitné slúchadlá.

JBL Flip 5 v rôznych farebných variantoch

Bluetooth reproduktor JBL FLIP 5

Pre tých akčnejších je vhodným darčekom na Vianoce aj outdoorová kamera. Iným vianočným darčekom pre teenagera je kvalitný fotoaparát. Je až neuveriteľné ako technológie pokročili aj v tejto oblasti a prvotriedne fotografie môžu pochádzať aj z rúk vášho syna či dcéry.

Doprajte svojmu dieťaťu ako vianočný darček nový počítač či notebook, ktoré sú dnes samozrejmosťou a nevyhnutnosťou nielen na relax, ale aj plnenie si školských povinností. Čítačka kníh môže byť skvelým darčekom na Vianoce pre dieťa či tínedžera. Vaše ratolesti ocenia, že je malá, ľahká a kompaktná, dajú sa na nej prečítať stovky kníh doma či na ceste.

Notebook Lenovo IP S145-15AST

Notebook Lenovo S145-15AST 15"

24. december sa blíži míľovými krokmi, a preto je dobré nenechávať si výber darčekov na Vianoce pre deti na poslednú chvíľu. Plánujte s predstihom a vyhnete sa zbytočnému stresu ohľadom doručenia včas a sklamania v očiach tých najmenších.

 

Ďalšie nápady na vianočné darčeky

Vybrali ste už ten správny darček pre vašu polovičku? Pozrite si naše tipy na darčeky pre ženy a darčeky pre mužov. A nezabudnite ani na tých najdrahších - potešte darčekom na Vianoce vašich rodičov.

Líbí se vám tento článek?

Podobné články