Nábytkový program

Tes

Tes Program je momentálně vyprodán

V príjemnom prostredí sa každý cíti omnoho lepšie, a preto neustále hľadáme také varianty, ktoré nás pri zariaďovaní interiéru vedú k modernému dizajnu. Sú to práve detaily, ktoré utvárajú rozmanitosť daných prvkov a tie si následne podmaňujú našu pozornosť. Všetko vybavenie by malo byť presne také, aby zodpovedalo vašim individuálnym predstavím. Práve nádherou oplývajúce prvky a doplnky sú takou malou bodkou, ktorá navodí pocit originálnosti. Nábytkový program Tes vnesie do vášho domova pohodu a harmóniu vďaka svoju dekoru dreva . Spojenie jednoduchosti a drobných detailov z...

Čítajte viac

Cena sa skladá z:

Tes - Vitrína, 2x dvere, 3x polica, LED (brest, korpus a fronty)

Vitrína
399,00 € bez DPH 332,49 

Popis kolekcie nábytku Tes

V príjemnom prostredí sa každý cíti omnoho lepšie, a preto neustále hľadáme také varianty, ktoré nás pri zariaďovaní interiéru vedú k modernému dizajnu. Sú to práve detaily, ktoré utvárajú rozmanitosť daných prvkov a tie si následne podmaňujú našu pozornosť. Všetko vybavenie by malo byť presne také, aby zodpovedalo vašim individuálnym predstavím. Práve nádherou oplývajúce prvky a doplnky sú takou malou bodkou, ktorá navodí pocit originálnosti.

Nábytkový program Tes vnesie do vášho domova pohodu a harmóniu vďaka svoju dekoru dreva. Spojenie jednoduchosti a drobných detailov z neho robia veľmi atraktívny nábytok. Pri výbere vždy záleží na štýle vašej domácnosti. Dekor je jedným z tých činiteľov, ktoré prepoja všetky prvky do jedného celku.

Medzi hlavné výhody tohto nábytku patrí predovšetkým praktický úložný priestor, ktorý pojme veľa vecí, ktoré chcete mať neustále po ruke, ale už ich nemáte kam uložiť. Nesmieme tiež opomenúť moderný a zaujímavý dizajn tohto programu.

 

Výhody:

  • kvalitný materiál
  • príjemný dizajn
  • praktický úložný priestor

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky