Nábytkový program

Tampere

Tampere Program je momentálně vyprodán

Program Tampere vyniká prepojením klasického moderného štýlu s vidieckym výzorom.  Dekoratiívne frézovanie  predných plôch nábytku pridáva na elegancii a zaujme už na prvý pohľad. Lákavé sú aj moderné  dekory vanilka patina a schoko dub pílený bardolino , ktoré sa svojim prírodným vzhľadom ľahko stanú súčasťou každého interiéru.  Skrine, skrinky, vitríny a stolčeky poskytujú  veľkorysý úložný priestor,  vďaka ktorému je nábytok vhodným a praktickým pomocníkom do každej domácnosti. Vďaka širokému výberu jednotlivých prvkov z nábytkového programu...

Čítajte viac

Popis kolekcie nábytku Tampere

Program Tampere vyniká prepojením klasického moderného štýlu s vidieckym výzorom. Dekoratiívne frézovanie predných plôch nábytku pridáva na elegancii a zaujme už na prvý pohľad. Lákavé sú aj moderné dekory vanilka patina a schoko dub pílený bardolino, ktoré sa svojim prírodným vzhľadom ľahko stanú súčasťou každého interiéru. 

Skrine, skrinky, vitríny a stolčeky poskytujú veľkorysý úložný priestor, vďaka ktorému je nábytok vhodným a praktickým pomocníkom do každej domácnosti. Vďaka širokému výberu jednotlivých prvkov z nábytkového programu Tampere si môžete podľa svojich možností zariadiť obývaciu izbu, spálňu, jedáleň alebo predsieň.

 

Výhody:

  • dekoratívne hlboké frézovanie
  • lákavé vyhotovenie dekorov
  • veľkorysý úložný priestor
  • dekoratívne úchytky

Vyhotovenie:

  • materiál: lamino / MDF
  • dekor: vanilka patina, schoko dub pílený bardolino

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky