Nábytkový program

Tablo

Hľadáte nábytok do detskej či študentskej izby? Inšpirujte sa našou ponukou. Nábytok z  programu Tablo je moderný, variabilný a funkčný zároveň. Pri vyberaní nábytku pre tých najmenších neexistuje žiadne pravidlo, že by detská izba musela bezpodmienečne hýriť miliónmi farieb. Navyše s rastúcim vekom dieťaťa sa často mení aj celkový vzhľad a dizajn izby. Staršie deti oveľa viac ocenia exkluzivitu a originálny štýl. A práve taký je tento program. Tablo detská izba je spojenie kvalitného a praktického prevedenia. Každý prvok je vytvorený tak, aby...

Čítajte viac

Cena kompletu:
808,28 
s DPH 969,97 
Cena sa skladá z:

Tablo - skriňa,1x dvere,2x zásuvka (grafit/biela, lesk/atlantic)

Detská skriňa
79,16 € s DPH 94,99 

Tablo-posteľ 90x200 cm, rošt (grafit/biela,lesk/atlantic)

Klasická posteľ
75,82 € s DPH 90,99 

Tablo-písací stôl,1x dvere (grafit/biela, lesk/atlantic)

Detský pracovný stôl
95,41 € s DPH 114,50 

Tablo - komoda, 5x zásuvka (grafit/biela, lesk/atlantic)

Detská komoda
107,91 € s DPH 129,50 

Tablo - police, 43 cm (grafit/biela, lesk/atlantic)

Detská police
38,32 € s DPH 45,99 

Tablo - regál (grafit/biela, lesk/atlantic)

Detský regál
41,25 € s DPH 49,50 

Tablo-šatníková skriňa, 135cm (grafit/biela,lesk/atlantic)

Detská skriňa
370,40 € s DPH 444,50 

Položky kolekcie nábytku Tablo

Zobrazujem 1-9 produktov z 26 celkom 123

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Tablo

Hľadáte nábytok do detskej či študentskej izby? Inšpirujte sa našou ponukou. Nábytok z programu Tablo je moderný, variabilný a funkčný zároveň. Pri vyberaní nábytku pre tých najmenších neexistuje žiadne pravidlo, že by detská izba musela bezpodmienečne hýriť miliónmi farieb. Navyše s rastúcim vekom dieťaťa sa často mení aj celkový vzhľad a dizajn izby. Staršie deti oveľa viac ocenia exkluzivitu a originálny štýl. A práve taký je tento program.

Tablo detská izba je spojenie kvalitného a praktického prevedenia. Každý prvok je vytvorený tak, aby boli naplnené všetky potreby dieťaťa s dôrazom na kvalitu. Svetlé farebné prevedenie je možné obohatiť doplnkami rôznych farieb. Neutrálny farebný podklad nebude rušiť pozornosť dieťaťa a vytvorí harmonické zázemie.

Deti budú mať k dispozícii dostatok úložného priestoru, ktorý je uspôsobený tak, aby spĺňal všetky nároky a požiadavky. Vďaka regálom môže byť vytvorená menšia knižnica alebo školský kútik. Tiež poslúži na uloženie školských potrieb a všetkých vecí.

Program poskytne aj komfortnú relaxačnú zónu. Tu si deti oddýchnu po náročnom dni a naberú dostatok síl do ďalšieho dňa.

 

 

Výhody

  • atraktívny vzhľad
  • kvalitné spracovanie
  • úložné priestory

 

Materiál

  • LDTD

 

Dodávka

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky