Nábytkový program

Tablo

Tablo Program je momentálně vyprodán

Hľadáte nábytok do detskej či študentskej izby? Inšpirujte sa našou ponukou. Nábytok z  programu Tablo je moderný, variabilný a funkčný zároveň. Pri vyberaní nábytku pre tých najmenších neexistuje žiadne pravidlo, že by detská izba musela bezpodmienečne hýriť miliónmi farieb. Navyše s rastúcim vekom dieťaťa sa často mení aj celkový vzhľad a dizajn izby. Staršie deti oveľa viac ocenia exkluzivitu a originálny štýl. A práve taký je tento program. Tablo detská izba je spojenie kvalitného a praktického prevedenia. Každý prvok je vytvorený tak, aby...

Čítajte viac

Cena sa skladá z:

Tablo-posteľ 90x200 cm, rošt (grafit/biela,lesk/atlantic)

Klasická posteľ
199,00 € bez DPH 165,83 

Tablo-šatníková skriňa, 135cm (grafit/biela,lesk/atlantic)

Detská skriňa
509,00 € bez DPH 424,15 

Popis kolekcie nábytku Tablo

Hľadáte nábytok do detskej či študentskej izby? Inšpirujte sa našou ponukou. Nábytok z programu Tablo je moderný, variabilný a funkčný zároveň. Pri vyberaní nábytku pre tých najmenších neexistuje žiadne pravidlo, že by detská izba musela bezpodmienečne hýriť miliónmi farieb. Navyše s rastúcim vekom dieťaťa sa často mení aj celkový vzhľad a dizajn izby. Staršie deti oveľa viac ocenia exkluzivitu a originálny štýl. A práve taký je tento program.

Tablo detská izba je spojenie kvalitného a praktického prevedenia. Každý prvok je vytvorený tak, aby boli naplnené všetky potreby dieťaťa s dôrazom na kvalitu. Svetlé farebné vyhotovenie je možné obohatiť doplnkami rôznych farieb. Neutrálny farebný podklad nebude rušiť pozornosť dieťaťa a vytvorí harmonické zázemie.

Deti budú mať k dispozícii dostatok úložného priestoru, ktorý je uspôsobený tak, aby spĺňal všetky nároky a požiadavky. Vďaka regálom môže byť vytvorená menšia knižnica alebo školský kútik. Tiež poslúži na uloženie školských potrieb a všetkých vecí.

Program poskytne aj komfortnú relaxačnú zónu. Tu si deti oddýchnu po náročnom dni a naberú dostatok síl do ďalšieho dňa.

 

 

Výhody

  • atraktívny vzhľad
  • kvalitné spracovanie
  • úložné priestory

 

Materiál

  • LDTD

 

Dodanie

  • demontované

tlačiť

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky