Vážení zákazníci, 1. mája platí na všetkých predajniach štandardná otváracia doba.

x
Nábytkový program

Stone

Detská izba nemusí hýriť jasnými farbami, niekedy je krása aj v jednoduchosti.  Detský nábytkový program Stone  je charakteristický decentnou kombináciou  bielych plôch a farebných kontúr na okrajoch . Práve vďaka tejto  neutrálnosti  si môžete dovoliť doplniť nábytok výraznou farbou stien, pestrofarebnou tapetou, hravými plagátmi či inými dekoráciami.  Či už vybavujete celú miestnosť, alebo iba hľadáte nejaký kus nábytku na doplnenie už zariadenej izby, určite tu nájdete, čo potrebujete. Program Stone ponúka skrine rôznych veľkostí, komody, poličky,...

Čítajte viac

Cena od:
91,25 
s DPH 109,50 

Položky kolekcie nábytku Stone

Zobrazujem 1-9 produktov z 14 celkom 12

ďalších 9

Popis kolekcie nábytku Stone

Detská izba nemusí hýriť jasnými farbami, niekedy je krása aj v jednoduchosti. Detský nábytkový program Stone je charakteristický decentnou kombináciou bielych plôch a farebných kontúr na okrajoch. Práve vďaka tejto neutrálnosti si môžete dovoliť doplniť nábytok výraznou farbou stien, pestrofarebnou tapetou, hravými plagátmi či inými dekoráciami. 

Či už vybavujete celú miestnosť, alebo iba hľadáte nejaký kus nábytku na doplnenie už zariadenej izby, určite tu nájdete, čo potrebujete. Program Stone ponúka skrine rôznych veľkostí, komody, poličky, postele aj pracovné stoly. Výhodou tohto programu je jeho variabilita. Prvky si môžete podľa potreby poskladať tak, aby všetko vyhovovalo rozmerom izby a potrebám dieťaťa.  

Nábytok z programu Stone je vyrobený z laminátových dosiek, ktorých povrch je plne umývateľný. Tieto dosky sú vysoko kvalitné a odolné. ABS hrany dodávajú luxusný vzhľad a zároveň nie sú ostré. Kovové úchyty dodávajú moderný dizajn. 

 

 

Výhody:

  • moderný dizajn
  • úložný priestor
  • umývateľný povrch
  • pútavý vzhľad
  • ABS hrany

 

Vyhotovenie:

  • materiál: laminát, ABS, hliník
  • dekor: biela/fialová, biela/zelená

 

Dodanie:

  • demontované

tlačiť

Nákupný košík

0 ks / 0,00 

Uvítame vaše pripomienky k obsahu stránky